Satılık Tekneler

Vanqraft 16'nın Test Sürüşü Tamamladı
28.03.2017 Vanqraft 16'nın Test Sürüşü Tamamladı
Jet tahrikli, 200 HP'lik Yamaha 1.8 L motor ile güçlendirilen Vanqraft 16 sürat teknesi, 40 knotluk bir hıza sahip olacak. Sürat teknesinin, 50 knot'a ulaşmak için tasarlanmış bir de Veloce versiyonu mevcut.

Vanqraft 16

Hollanda'daki Vanquish Yachts, en yeni modeli Vanqraft 16'ın ilk test sürüşünü tamamladığını açıkladı.

Vanquish Yachts’ın sahibi Tom Steentjes, projenin geliştirilmesi sürecinde dünyaca ünlü tasarım ekiplerinden Guido de Groot ve Studio Delta ile, yeni teknenin hem mimarisi hem de gemi inşa mühendisliği konularında işbirliğinde çalıştı.

Vanqraft 16.

Vanqraft 16'nın tam boyu 5 metreyi buluyor. Teknenin en geniş yeri 1,6 metre iken, su kesimi ise sadece 20 santim. 

Yapımcısı, sürat teknesini bir su motosikleti olarak tanımlıyor ve satış için sunulduğunda bu su oyuncağının pazarda bir devrim yarayacağını iddia ediyor.

Vanquish yaptığı açıklamada; “Dünyada Vanqraft 16 sürat teknesi ile karşılaştırılabilecek bir başka ürün bulunmadığından, bu eğlence makinesinin piyasaya sürülmesi her zaman çok heyecan verici olacak.” dedi.

Vanqraft 16..

Vanquish, yeni Vanqraft 16'nın test sürüşlerini tamamlayan ilk teknesinin, Mayıs ve Haziran aylarında Fransa'nın güneyini ve Balear Adalarını gezeceği müjdesini verdi.

Vanqraft 16, deniz aracı 5 yolcuya kadar taşıyabilen bir yat hizmet teknesi olarak kullanılabilecek.
Yeni sürat teknesi ile ilgili olarak; “Bu servis ve hizmet teknesinin çok uzaklardan, gerçek bir Vanquish olarak algılanacağı kesin. Sipariş edilecek her Vanqraft 16, müşterisinin kişisel zevklerine uyarlanabilecektir. Bu işlem kolaylıkla yapılabilecek.” denildi.

Vanqraft 16...

Vanqraft 16 sürat teknesi tekneye düz olarak yerleştirilen jet tahriki sayesinde, gerektiğinde ters olarak kullanılabilecek. Jet tahrik sistemi her türlü tekne garajına kolaylıkla sığmasını da sağlıyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.