Satılık Tekneler

VanDutch 40
30.09.2015 VanDutch 40
VanDutch 40, etkileyici açık alanları, benzersiz dış görünümü ile dikkatleri üzerine çeken bir tasarım. Günlük bir gezi teknesi olarak kullanılabilen VanDutch 40 motoryat, aynı zamanda dev süperyat sahipleri için servis teknesi olarak kullanılmak üzere tasarlandı. Açıkta bağlı duran süperyattan karaya konforlu ve kuru bir ulaşım sağlamak bu tasarımın başlıca amaçlarından biri.

VanDutch 40

Hollanda mühendisliğinin öne çıkan tekne üreticilerinden VanDutch; dik burun yapısı, derin V gövdesinin keskin çizgilerle birleşimi ve düz kıç yüzeyinin omurgadan genişleyerek gelen gövdeye geçişi ile, üstün mühendisliğin şık bir tasarıma dönüşümünü 40 feet’lik bu teknesinde bir kez daha gözler önüne sermiş. 

VanDutch 40-1

Yumuşak, konforlu ve kuru bir seyir imkanı sunan VanDutch 40, gelişmiş gövde yapısı ve güçlü motorlarıyla performans anlamında da etkileyici. Çift 480 beygir Cummins dizel motorları sayesinde VanDutch 40 motoryat, 40 knot üzeri süratlere erişebiliyor. VanDutch 40’ta bir düğme ile kıç taraftaki güneşlenme minderlerinin olduğu kısım kalkarak, motor bölümüne kolayca ulaşılabiliyor. Yine tek bir dokunuşla çalışan bir diğer kapak ise baş taraftaki demirin olduğu haznenin kapağı. Estetik güverte görünümünü, VanDutch 40 motoryatta minimal alt yapı ve Silvertex’in çabuk kuruyan kumaşları ile sağlanmış. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder