Satılık Tekneler

Van Dutch’dan elektrikli atılım
29.04.2015 Van Dutch’dan elektrikli atılım

Elektrikli yat tasarımları son yıllarda git gide yaygınlaşmaya başladı. Bu elektrikli yat pazarının en son atılımı ise Van Dutch’dan geldi. 

Van Dutch’dan elektrikli atılım

Günlük kullanımlar için benzersiz yatlar tasarlayan Van Dutch, Van Dutch E ismiyle yeni bir elektrikli yat serisi piyasaya çıkaracağını açıkladı. Aguri Technologies firmasıyla ortaklaşa yapılan çalışmanın sonucu ise, Van Dutch 40 modelinin elektrikli versiyonunun üretilmesi olacak. Aguri Technologies, elektrikli yarış arabaları, Formula E yarış serisi tecrübesine sahip bir firma. 


Van Dutch’dan elektrikli atılım-1

%100 elektrikli motor sistemiyle, Van Dutch E serisinde gaz salınımımlarının %100 olarak yok edildiği, Van Dutch tarafından açıklandı. Bu elektrikli yat konseptinin, güç ve performans detayları hakkında ise herhangi bir açıklama yapılmadı. Bu sebeple elektrikli yatın gücü hakkında net bir bilgiye sahip değiliz.

Van Dutch’dan elektrikli atılım-2 Van Dutch’dan elektrikli atılım-3
Van Dutch’dan elektrikli atılım-4
Van Dutch’dan elektrikli atılım-5 Van Dutch’dan elektrikli atılım-7

Van Dutch’ın CEO’su Anko Mast; ‘'Bu yaklaşım bizim için sadece tasarım, mühendislik veya üretim odaklı değil. Bu bizim için yaratıcılık, yenilik ve sürdürülebilirlik anlamlarını da taşıyor.’' dedi. 

Elektrikli konseptin ilk olarak uygulanacağı Van Dutch 40 modeli, 12.08 metre boyunda. Genişliği ise 3.5 metre. 

 

 

 

http://www.vandutch-marine.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.