Satılık Tekneler

Van der Valk Süperyat "Jangada"
21.08.2015 Van der Valk Süperyat "Jangada" Hollandalı tersane Van der Valk, ürettiği son süperyat Jangada’yı sahibine teslim etti. Continental III serisinin ikinci motoryatı olan Jangada, 25 metre boyunda. Continental III serisini ortak çalışmayla yürüten Nick Top ve Guido de Groot; süperyat Jangada’da da yatın sahibiyle işbirliği içinde çalıştı.

Van-der-valk-jangada

İleri dönük ters itiş sağlayan pervaneler ile donatılmış akıllı Volvo Penta IPS sistemi ve aluminyum gövde gibi gelişmiş özellikler, bu 25 metrelik süperyatta karşımıza çıkıyor. 

Jangada’nın iç tasarımı, Nick Top ve Guido de Groot Design tarafından gerçekleştirildi. Beyaz İngiliz meşesi yer kaplamaları ve parlak, temiz renkler ile süperyatta ferah bir iç atmosfer hakim. Sahibinin minimalist dekorasyon talebi üzerine, misafir kamaraları ve yaşam alanları; çağdaş mobilyalar ve yine açık renkler ile dekore edildi. Süperyatın iç düzeni ise dört misafir kamarası olacak şekilde düzenlendi. 

Van-der-valk-jangada

Süperyat Jangada’daki tüm kamaralar alt güvertede yer alıyor: Tam genişlikteki tekne sahibi kamarası kıç tarafta, makine dairesinin bitişiğinde konumlanıyor. Bir VIP kamara ve iki adet çift kişilik kamara, öne doğru yerleşmiş durumda.

Van-der-valk-jangada

Geniş yaşam alanları, süperyatın açık alanlarında da dikkat çekiyor. Kıç güvertede geniş bir yemek bölümü ile flybridge’de U-şeklinde oturma grubu, dış yaşam alanlarını oluşturuyor. Flybridge’in kıç kısmı aynı zamanda 4,5 metrelik bir servis botu ve jetski koymak için tasarlanmış.

Van-der-valk-jangada

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder