Satılık Tekneler

Van der Valk Continental Two Suya İndi
29.05.2017 Van der Valk Continental Two Suya İndi
Hollandalı tersane Van der Valk, Continental Two serisinin yeni modelini suya indirdi. ‘Anemeli’ isimli motoryat, 27 metre boyunda. Sahibine teslimatı önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan yatın deniz testleri başlatıldı. 

Anemeli

Van der Valk’ın Continental Two serisinde şimdiye kadar inşa ettiği en büyük motoryat olan Anemeli, Ginton Naval Architects ile ortak çalışma neticesinde geliştirildi. Motoryatın yapımına Ocak 2016’da başlanmıştı. 

Tamamı aluminyumdan üretilen Anemeli’nin iç ve dış tasarımını Guido de Groot yaptı. Anemeli’nin bir diğer öne çıkan niteliği de, Continental serisindeki ilk hızlı deplasman gövde olması. Motoryat aynı zamanda performans ve yakıt verimliliği açısından, sahibi tarafından özellikle ampul burun yapısıyla sipariş edilmişti. 

Anemeli.

Anemeli, U-şeklinde başüstü oturma grubuyla tasarlandı. Bu alan açılır kapanır bimini sistemiyle gölgelenebiliyor. Genişliğinin 6,72 metre olması sayesinde, motoryat geniş iç hacimler sunuyor. Biri master, biri VIP olmak üzere toplam 4 kamaraya sahip olan motoryatta 8 misafir konaklayabiliyor. 

Yeni nesil 1400 beygirlik MAN V12 9000 motorlarla güçlendirilmiş olan motoryat Anemeli, aynı zamanda VEEM VG120 gyro dengeleyicilerle donatıldı.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder