Satılık Tekneler

V-Technology Hareketli Güneş Tentesi
08.01.2016 V-Technology Hareketli Güneş Tentesi
Yatların üst güvertesinde hemen hemen her zaman ya bir güneşlenme alanı, ya da bir havuz ile jakuzi yer almakta. Bunun anlamı, bu keyif için her zaman ortamın üstü açıktır, yani güneş her zaman tepenizde demektir. Bazı günlerde güneş sizin ve konuklarınız için rahatsız edecek seviyede de olabilir. 

hareketli-güneş-tentesi

V-Technology, bu sorun için mükemmel bir çözüm sunuyor: V-Technology Hareketli Güneş Tentesi. Güneşin hangi yönden geldiği veya rüzgarın ne taraftan estiği artık önemli değil. V-Technology Hareketli Güneş Tentesi, 360 derece dönebilmekte ayrıca, her zaman yat sahibinin ve konuklarının korunmasını temin ederek yatta keyfili anlar yaşanmasını sağlayacaktır.

hareketli-güneş-tentesi-2

V-Technology firmasının, bir şezlonga veya oturma grubunun arkasına monte edilmiş olan, hareket etmeyen, sabit modeli de bulunmaktadır. Yatların üst güvertesinde ister jakuzi ister oturma grubu arkasında kullanılmak üzere, her biri özel olarak, gerekli boyutlarda imal edilmektedir. Hareketli güneş tentesi, hidrolik bir sistem ile kontrol edilmekte ve güçlü rüzgarlarda zarar görmemesi için katlanma özelliği de bulunmaktadır. Tente sistemleri arzu edildiğinde, ışık ve ses sistemleri ile de donatılabilmektedir. Ayrıca sistem iPhone veya iPad ile kontrol edilebilir. Hareketli güneş tentesinin yapımında yüksek kaliteli malzemeler kullanılmakta, tentenin renk ve deseni isteğe göre imal edilebilmektedir.

hareketli-güneş-tentesi-3

Hollandalı gelişmiş teknoloji tasarım firması V-Technology tarafından üretilen hareketli güneş tente sistemi, otomatik olarak toparlanmasının yanı sıra yuvarlak jakuzi çevresinde de kolayca dönebilmektedir. Güneşin konumu ya da rüzgarın yönü ne olursa olsun, her zaman istenilen hava koşullarının yaşanmasını sağlar.

Özel üretim otomasyon için yüksek kaliteli mekanik sistemler ve anahtar teslimi ekipman imalatı yapan V-Technology, dünyanın farklı bölgelerinde en gelişmiş ve en yüksek kalite ürünleri üretmektedir. V-Technology süperyat, offshore gemi inşasının yanı sıra gıda, ilaç, petrol ve gaz sektörleri için ileri teknoloji ürünleri geliştirmektedir.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.