Satılık Tekneler

UTL Skiper, Markaları ile CNR Avrasya Boat Show 2017'de
06.02.2017 UTL Skiper, Markaları ile CNR Avrasya Boat Show 2017'de Dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğünü üstlenen UTL Skiper firması, bu hafta ziyaretçilerine kapılarını açacak olan CNR Avrasya Boat Show 2017’de çok çeşitli marka yelpazesiyle boy gösterecek. 

Yenilikçi yelkenli tekne techizatlarıyla öne çıkan Karver, UTL Skiper firmasının distribütörlüğünü yaptığı markaların başında geliyor. Performans ve gezi yelkenlileri için yüzlerce sistem ve ekipman tasarlayan Karver’in, son model anayelken mandar kilidi, 2016 DAME Ödülleri’nde yenilikçilik alanında aday gösterilmişti.

Karver

UTL Skiper’ın temsil ettiği bir diğer firma olan Reckmann, modern gezi ve yarış yelkenlileri için dünyanın önde gelen tasarımcı, danışman ve tersaneleriyle işbirliği yaparak, özel ürün yelpazesini en ileri seviyelere taşımış bir marka. Reckmann’ın aynı zamanda staysail, code zero ve baş ıstralya sarma sistemleri yelpazesi de oldukça geniş.

Reckmann

Dünyanın önde gelen pervane üreticilerinden Gori, Volvo Penta ve Yanmar gibi motor üreticilerinin tüm gerekliliklerini yerine getiren, yeni overdrive’sız SP pervanesiyle adından söz ettiriyor. Firmanın CNR Avrasya Boat Show’da tanıtacağı markalardan biri olan Gori’nin bu yeni ürünü, 2017 Şubat ayından kataloglarda yer alacak. 

Gori

UTL Skiper’ın Türkiye distribütörluğünü üstlendiği yatlardan; Maritimo Yachts, Allures Yachts, Garcia Yachting, Outremer Catamarans, G-Force Yachts hakkındaki detaylı bilgiler, CNR Avrasya Boat Show'da Hall 6 C-08 standında yetkili firma temsilcileri tarafından ziyaretçiler ile paylaşılacak.

UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.