Satılık Tekneler

UK Sailmakers’dan X-Drive yelkenler
26.04.2015 UK Sailmakers’dan X-Drive yelkenler

Tape-Drive yelkenlerin ekonomik özelliği ile Titanium yelkenlerin performans karakterinin birleştiği nokta: Yeni X-Drive yelkenler. UK’in yeni X-Drive yelkenleri, yelken yarışçılarına orta fiyata sorunları çözmelerini ve bu fiyat aralığında rekor performansı garanti ediyor.

UK Sailmakers’dan X-Drive Sails

Dikim metodları ve tabiki malzemenin kimyası açısından Titanium ve Tape-Drive yelkenler birbirlerinden performans, dayanıklılık gibi unsurlar açısından farklılıklar gösteriyor. Bilgisayardaki tasarım aşamasından, panellerin dikilme ve birbirine yapıştırılmasına kadar Titanium yelkenler tamamen performans odağında yer alıyor. Bu yelkenler tabiki fiyat olarak da yüksek seviyelerde kalıyor. Bunun yanı sıra Tape-Drive yelkenler çok daha ekonomik şekilde sorunları çözmek için piyasada yer alıyor. Sadece pazar fiyatı değil dayanıklı ve uzun ömürlü yapılarıyla da ekonomi yapma açısından ön planda yer alıyor.

UK Sailmakers’dan X-Drive Sails

Titanium yelkenlerin performansıyla Tape-Drive’ın dayanıklılık ve uygun fiyat özellikleri nasıl birleştirilebilir sorusunun cevabı ise; X-Drive yelkenler olarak karşımıza çıkıyor. Yeni X-Drive yalkenler Tape-Drive’dan daha düzgün ve akıcı bir şekle sahip. Titanium yelkenlerde olduğundan farklı olarak 11 adet bant, yelkendeki farklı temel yüklü noktaları güçlendirmek için köşelerden köşelere ayrı ayrı tansiyonlanıyor. Bu da daha az sayıda destek lifi kullanılmasını ve fiyatın otomatik olarak aşağı düşmesini sağlıyor.  


http://www.uksailmakers.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.