Satılık Tekneler

UIM Genel Kurul’u İbiza’da Toplanıyor
18.10.2014 UIM Genel Kurul’u İbiza’da Toplanıyor
Motorbot sporunun Dünya federasyonu UIM’in bir hafta sürecek yoğun tartışmalar ve müzakerelere sahne olacak Genel Kurul'u, gelecek hafta İbiza’da toplanıyor. 

UIM Genel Kurul’u İbiza’da Toplanıyor

Eylül ayı başında Class1, V1 ve Aquabike jet ski yarışlarına büyük bir başarı ile ev sahipliği yapan İbiza’daki Dünyaca meşhur Grand Palladium Palace Ibiza Resort & Spa UIM Genel Kurulu'nda konuklarını ağırlayacak.

Spor düzenleyicisi UIM’in komisyonları, komiteleri, çalışma grupları, konseyi ve yönetim kurulu bir hafta boyunca motorbot sporunun güçlendirilmesi ve geliştirilmesi için yapıcı çalışmalar sonrasında, 26 Ekim Pazar günü yapılacak olan Genel Kurul ile 2015 yılına hazırlanacak. 

UIM Genel Kurul’u İbiza’da Toplanıyor

Bu yılki UIM zirvesinin en özel toplantısı, Sporcular ve Eşitlik Komitesinin ilk kez bir araya gelmesi olacak. Komite üyelerinin bilgi ve deneyimleri UIM için önemli bir katma değer oluşturacak.

UIM yetkilileri, delegeler, organizatörler ve dünyanın her yerinden gelen paydaşlarla, UIM ekibinin yerel organizatörü İspanyol Federasyonu RFEM ve bu Genel Kurul’un sponsoru IWC tarafından en iyi şekilde ağırlanmaya çalışılacak. 

UIM Genel Kurul’u İbiza’da Toplanıyor

Danny Gomez liderliğindeki IWC, Eylül ayında Akdeniz Grand Prix’de tanıtımını yaptıkları "Ibiza ruhu" ile büyük başarı elde etti ve şampiyonaya da benzersiz bir sportif katkı yaptı.

  UIM Başkanı Dr. Raffaele Chiulli “Ibiza’daki 87. UIM Genel kurulu motorbot sporunun liderlerini bir araya getirecek, hep birlikte federasyonumuzun ve sporumuzun güçlenmesi ve büyümesi için çalışacağız. İspanyol Motonotik Federasyon’una ve IWC’ye ev sahiplikleri için teşekkür ediyorum, inanıyorum ki bu Genel Kurul unutulmaz bir deneyim olacak.” dedi. 
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.