Satılık Tekneler

UIM Dünya Nehir Maraton Şampiyonası
21.11.2014 UIM Dünya Nehir Maraton Şampiyonası
2014 Dünya Nehir Maraton Şampiyonası, bu yıl Kolombiya’nın Magdelena Nehri'nde başarı ile düzenlendi. 

UIM Dünya Nehir Maraton Şampiyonası

Bir hafta süren nefes kesici mücadelede; 12 farklı ülkeden gelen toplam 40 sporcu, 7 farklı ayaktan oluşan 1025 kilometre uzunluğundaki parkurda, Dünya Şampiyonluğu unvanını kazanmak için yarıştılar.

UIM Dünya Nehir Maraton Şampiyonası UIM Dünya Nehir Maraton Şampiyonası

Nehirlerde düzenlenen Class OB 3000 sınıfı motorlu deniz sporlarının “Paris – Dakar” yarışı olarak adlandırılan yarışlarda, 7 gün sonunda şampiyonluk ipini Kolombiyalı sporcular Andres Botero ve Rafael Ramos göğüslediler.

UIM Dünya Nehir Maraton Şampiyonası

Güney Amerika’da düzenlenen yarışa katılan, Uluslararası Motonotik Federasyonu (UIM) Başkanı Dr. Raffaele Chiulli; etkinliğin Güney ve Orta Amerika Federasyonlarının işbirliğinin gelişmesi açısından çok önemli olduğunu vurgulayarak, hem şampiyonaya katılan sporculara hem de organizasyonu başarı ile gerçekleştiren Kolombiya Motonotik Federasyonu (FCM) Başkanı Federico Quintero Cadavid’a teşekkürlerini sundu. 

UIM Dünya Nehir Maraton Şampiyonası

Başkan Chiulli şampiyonanın son ayaklarında yarışları izledi. Kolombiya’daki Motonotik sporunun gelişmesinden duyduğu mutluluğu ifade ederken, Kolombiya Federasyonun gelecek yıllarda benzer UIM organizasyonlarına hazır olduğunu sözlerine ekledi.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder