Satılık Tekneler

UIM Class 1 Dünya Offshore Şampiyonası
26.05.2016 UIM Class 1 Dünya Offshore Şampiyonası Norveç kaynaklı bilgilere göre, UIM Class 1 Dünya Offshore Şampiyonası 2016 yılında yeniden başlayabilir. Alınan bilgilere göre, dünyanın en hızlı teknelerinin yarıştığı UIM Class 1 Dünya Offshore Şampiyonası, yıl sonuna doğru yeniden start alacak.

UIM Class 1 Dünya Offshore Şampiyonası

Şampiyonanın yeniden start alabilmesi için, 2016 sezonunda ilk başta iki yarış yapılması planlanıyor. Bu sürede taslak takvim çalışmalarına devam ediliyor.

UIM Class 1 Dünya Offshore Şampiyonası-2

Çalışmalar istenildiği gibi ilerlerse, UIM Class 1 Dünya Offshore Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak olan mekanlar, spora büyük yatırımlar yapan Dubai ve Abu Dhabi olacak. Bu arada alınan bir başka duyuma göre de, 2016 UIM Genel Kuruluna ev sahipliği yapacak olan Fujairah, takvimde yer alabilir.

UIM Class 1 Dünya Offshore Şampiyonası-3

Genel kurul için hiç bir harcamadan kaçınmayan, Birleşik Arap Emirlikleri’nin son zamanlarda adını duyurmaya çalışan Fujairah Emirliği, uzun yıllar sonra yeniden UIM Class 1 Dünya Offshore Şampiyonası’na sahne olabilir.

UIM Class 1 Dünya Offshore Şampiyonası-4
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.