Satılık Tekneler

Üçüncü Gövde Amer 94 Satıldı
15.12.2016 Üçüncü Gövde Amer 94 Satıldı İtalyan tersane Permare, Amer 94 serisinin üçüncü gövdesinin satışının tamamlandığını açıkladı. Tamamen GRP’den üretilen süratli planing motoryatın mühendisliğini, Massimo Verme yapmıştı. İç tasarımı ise Stefano Tini tarafından tamamlanmıştır.Amer 94’ün üüncü gövdesi 2017’de teslim edilecek. 28 metre boyunda olan motoryatın üçüncü gövdesinde, 8 kişilik misafir konaklama kapasitesi olacak. 5 kamaralı düzene sahip olan motoryatın tekne sahibi kamarası, 6,3 metrelik genişliğin tamamından faydalanacak biçimde tasarlandı. Motoryatın alt güvertesinde bir VIP ve baş tarafa doğru 2 adet misafir kamarası var. Konaklayabilen mürettebat kapasitesi ise 3 kişi. 

Bir süperyattan beklenen donanıma sahip olan yatın bu üçüncü gövdesi, ‘Baccarat’ isimli ilk gövdeyle aynı düzene sahip. İtalyan tersane, alıcının ihtiyacına göre 5 veya 3 kamaralı düzen seçenekleri sunuyor. 

Amer 94’ün bu son versiyonunda ilk gövdeyle benzer motor seçenekleri kullanılacak. Motoryatta üç adet 900’er beygirlik Volvo Penta IPS 1200 donanımı olacak. Bu sayede 30 knot üzeri süratlere rahatlıkla erişmesi bekleniyor. Seyir sürati olan 19 knot ile menzili 750 deniz mili. 

Amer 94 motoryatlarının dikkat çeken bir diğer özelliği ise, müthiş izolasyonu sayesinde 10 knot süratle seyrederken master kamarada kaydedilen sadece 52,9 DbA gürültü. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.