Satılık Tekneler

Üçüncü Delta 88 Sahibine Teslim Edildi
16.08.2016 Üçüncü Delta 88 Sahibine Teslim Edildi

Kışkırtıcı çizgileriyle dikkat çeken Delta 88 motoryatın üçüncü gövdesi tamamlandı ve testlerinin gerçekleşmesinin ardından Amerikalı sahibine teslim edildi. Sahipleri, yeni motoryatlarıyla yaz sezonunu Avrupa’da geçirecek. Delta 88, sezonun ardından Kasım ayında Florida’da gerçekleşecek olan Fort Lauderdale Uluslararası Yat Fuarı’nda sergilenecek. 

Delta 88

Lars Modin tarafından tasarlanan motoryatın dördüncü gövdesi ise yolda. Delta Poweboats’un İsveç’deki tesisleride yapımı süren dördüncü Delta 88, yine başka bir Amerikalı alıcı için inşa ediliyor.

Benzersiz bir iç mekan düzeni ve atmosferine sahip olan motoryat, tamamen karbondan üretiliyor. Bu sayede oldukça hafif olan yat Volvo Penta IPS pod itiş sistemleriyle 40 knot a yakın süratlere erişebiliyor. Hafifliği ve gövde yapısı sayesinde, performans açısından verimli olan Delta 88, yaşam alanlarının kullanımı hususunda da yine ‘verimli’ tasarımıyla dikkat çekiyor. 

Küçük makine dairesi sayesinde dört kamaranın rahatlıkla sığdırıldığı alt güvertesinde, gövdenin tüm genişliğinden faydalanan büyük bir master kamara var. Misafir kamaralarının yanı sıra iki adet mürettebat kamarası da alt güvertede konumlanıyor. 

Delta 88
'in ana güvertesinde ise açık mutfaklı bir yemek bölümü ve oturma grubu mevcut. Köprü güvertesine birkaç basamaklı geçiş yine bu salon kısmından yapılıyor. Flybridge’deki yemek masası ve güneşlenme alanı, özel açık yaşam alanı olarak kullanılmak üzere tasarlanmış. Bu güvertede aynı zamanda dümen istasyonu da bulunuyor.

 

 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder