Satılık Tekneler

Uçan Motoryat Foiler 41
19.10.2016 Uçan Motoryat Foiler 41 İki yıl önce Monaco Yacht Show’da yarı ölçekli prototipiyle dünyaya tanıtılan, foiling motoryat Foiler 41 için siparişler alınmaya başlandı. İsviçreli mühendislik firması Hydros Innovation’ın Enata grubuyla ortaklaşa gerçekleştirdiği bu proje, sonunda Foiler 41 olarak hayata geçirildi. Foiler 41 piyasadaki ilk ‘uçan’ motoryat. 

 Foiler 41

Yıllar süren araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonucu olarak karşımıza çıkan Foiler 41, patentli hydrofoil’leri sayesinde süratlendikten sonra, sudan çıkarak sürtünmeyi minimuma indiriyor. Güvenli ve konforlu seyir ortaya koyan Foiler 41, dalgalı sularda sıradan teknelerde yaşanan baş-kıç olma sorununu tamamen ortadan kaldırıyor. Foiling anında sudan çıkarak yakıt tüketimini %30 daha azaltan Foiler 41, tam 45 knot sürate erişebiliyor. Foiler 41 yüksek süratlerde dahi oldukça stabil.. 

Karbon fiberden üretilen gövdesi yatın performansını yukarılara taşırken, aynı zamanda lüks spor otomotiv endüstrisinin çizgilerini yansıtarak çekici bir görüntü sunuyor. 

Teknik özellikleri:

Tam boyu: 12,5 metre
Genişliği: 4,2 metre
Su kesimi: 0,95 metre (foiller yukarıdayken)
Sudan çıkış sürati: 18-20 knot
Maksimum sürati: 45 knot
Malzemesi: karbon epoksi

www.foiler.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.