Satılık Tekneler

Twin Disc Hidrolik
06.06.2015 Twin Disc Hidrolik Twin Disc, dümenden dümen palasına kadar, tekne dümenlemesine yepyeni bir boyut getiriyor. Hemen her cins teknede kullanılabilen yeni dümen sistemi; tam kapsamlı elektrik ve hidroklik ile çalışıyor. Geniş kullanım yelpazesi ile büyük bir potansiyel müşteri kitlesine hitap eden Twin Disc, kullanıcısına muazzam kolaylık sağlıyor.

Twin-Disc-Hydraulic
Özellikle sert hava ve deniz koşullarında, bir teknenin dümeninin hassas ve kusursuz olması gerekir. Daha fazla kontrol kabiliyetinin ihtiyaç duyulduğu bu gibi zor kouşullarda Twin Disc, daha az oynar parça sayısıyla çok daha dengeli. Tek veya çok gövdeli teknelerde de rahatlıkla tercih edilebilir olan Twin Disc, süratli teknelerde dümen hissiyatını optimum seviyelere çekiyor. 

Firmanın geniş yelpazesi sayesinde Twin Disc sistemi bir çok farklı tekneye uygulanabiliyor. Her uygulamada tekneye özel tasarlanan sistemler kullanılıyor. 

Elektronik ve hidrolik dümen sistemlerinde güç paketleri ve motorlu hidrolik pompaları sistem ile birlikte geliyor. Modüler ayarları sayesinde de her türlü ihtiyaca göre sistem adapte olabiliyor. 

Hidrolik ayarları her türlü küçük veya orta büyüklükteki ticari tekneler için yapılabiliyor. Büyük tekneler için ise son derece esnek ve verimli elektronik dümenleme sistemi kullanılıyor. 

Twin Disc, RINA, CE ve NMMA sertifikalarına sahip. 83 ülkeden 250 distribütör ile Twin Disc dünya çapında başarılı bir satış ağına sahip. Twin Disc firması, tekne itiş sistemleri üreticisi olarak tüm ürünleri piyasaya sunan bir firma. Ek olarak pazarda yine son derece başarılı aktarma ve vites sistemlerini de üretiyor. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder