Satılık Tekneler

Turquoise’ın Yüzer Havuzu İlk Operasyonu Gerçekleştirdi.
18.04.2016 Turquoise’ın Yüzer Havuzu İlk Operasyonu Gerçekleştirdi. Turquoise Yachts geçtiğimiz günlerde hizmete aldığı yüzer havuz ile taşıma operasyonunu başarı ile tamamladı. Turquoise Yachts yüzer havuz ile üretimi devam eden 47 metre uzunluğundaki NB60 süperyatın’ı Kocaeli’deki tesislerinden Pendik’teki tersanesine transfer etti. Transfer işleminde ise 8 Nisan günü devreye alınan tamamen yepyeni yüzer havuz başarı ile kullanıldı. İlk kez kullanılan yüzer havuzun 2.500 ton taşıma kapasitesi bulunuyor.

Turquoise Yachts

Üretimi devam eden NB60 Turquoise Yachts’ın Kocaeli tersanesinde üretildi, mekanik tesisatları monte edildi, kaba marangozluk işlemleri gerçekleştirildi ve boya öncesi hazırlıkları tamamlandı. Turquoise Yachts’ın Pendik’teki tersanesinde ise süperyatın iç dekorasyonu, dış mekanların son donatımlarının tamamlanması yanı sıra süper yatın son kat boya işlemleri de gerçekleştirilecek.

Turquoise Yachts

H2 Yacht Design NB60 süper yatında daha önceden çizmiş olduğu projeyi bu yat için yeniden düzenledi. Yeni proje sonrasında daha modern bir dış görünüme sahip olan süperyatın daha uzatılmış bir yüzme platformu, daha büyük bir güneşlenme güvertesi, ana güvertede daha geniş gövde pencereleri ile üst güvertelerde ise daha rahat görüş elde edilecek şekilde revizyonlar yapıldı. Güneşlenme güvertesi de yeniden şekillendirilmiş., geniş güneşlenme minderlerine ilaveten bir de merkezde jakuzi konumlandırılmış.

Turquoise Yachts

Süperyatın içerisinde ise, alt güvertede de yeni bir yerleşim planı bulunuyor. Alt güvertede iki geniş, ferah VIP kamara ve iki adet konuk kamarası konumlandırılmış. Bir başka kamara ise köprünün arkasına konumlandırılarak istenildiğinde bir başka konaklama kamarası daha elde edilmiş olunuyor.

İngiltere’nin Londra kentinde çalışmalarını sürdüren H2 Design tarafından iç dekorasyonu şekillendirilen NB60 süper yatının deniz testlerinin önümüzdeki sekiz ay içinde yapılması ve yatın sahibine 2017 yılının ilk aylarında teslim edilmesi planlanıyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.