Satılık Tekneler

Turquoise Yachts’dan Yeni Proje
01.10.2015 Turquoise Yachts’dan Yeni Proje
Turquoise Yachts - Oceanco tersanesi birleşmesi sonrasında ilk ürünlerinin tanıtımını yaptı. Tasarımcılar Cor D. Rover ve Van Oossanen Naval Architects ile birlikte çalışan Turquoise Yachts, 40 ile 46 metre uzunluğunda yeni seri süperyat tasarladılar. Yeni tasarımları tanıtılan seri ile Türk tersanesinin birleşme sonrasında, gelecekteki yönü de bir anlamda belirlenmiş oluyor. Başarılı işler çıkartan Türk tersanesi, bu kez dünyaca ünlü tasarımlar ile birlikte daha da özgün süperyatlara imza atacak.

Turquoise-Yachts’dan-Yeni-Proje

Yeni yatlarda müşteriler dört farklı tasarım arasında seçim yapabilecekler. İç dekorasyonu klasikten son derece çağdaş mimariye kadar farklılıklar arz ediyor. 

Her konfigürasyon bir diğerinden farklı olacak. Tanıtımda yer alan fotoğraflara baktığınızda, lüks bir gayrimenkulün yüksek kalitesine sahip olduğu hissini ediniyorsunuz. Tanıtımdaki bilgiler doğrultusunda da, 50 metre üstü yatlarda bulunabilecek olan gizlilik ve mahremiyeti bu seride bulabilmek mümkün görünüyor. Turquoise Yachts’ın yeni seri yatlarında dış tasarım modern ve canlı bir görünüme sahip.

Turquoise-Yachts’dan-Yeni-Proje-1

Van Oossanen’in patentli Fast Displacement Hull Formu (FDHF) kullanılacak olan yeni yatlarda, denize dayanıklılık en üst sevide olurken aynı zamanda çevre dostu olmasıda bir diğer özelliği olarak dikkat çekiyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.