Satılık Tekneler

Turquoise Yachts, NB63 Projesini İstanbul’a Nakletti
14.04.2017 Turquoise Yachts, NB63 Projesini İstanbul’a Nakletti NB63 yatını Kocaeli’deki tesisten Pendik’teki tesisTurquoise Yachts sahibi olduğu 2.500 ton kaldırma kapasiteli yüzer havuz ile, 77 metre uzunluğundaki NB63 yatını Kocaeli’deki tesisten Pendik’teki tesise nakletti. Yatın son donatımları Pendik’te monte edilecek.

Turquoise Yachts NB63

Yeni yatın tasarımını H2 Design Ltd üstlenmiş. Ayrıca 12 ay içinde deniz testlerine başlanarak 2018 yılının ikinci yarısında sahibine teslim edilecek. Tüm mekanik tesisatlar ve kaba ahşap işleri ile iç tesisat, son ekipmanlar ve son kat boya uygulaması İstanbul'daki Turquoise Pendik tesisinde tamamlanacak.

77 metrelik proje, Turquoise Yachts'ın 2012 yılında ödül kazanan 72 metre uzunluğundaki motoryat Vicky'nin modern bir evrimi. Ayrıca, Turquoise Yachts tarafından bugüne kadar tasarlanmış ve inşa edilmiş, teknolojik olarak daha gelişmiş ve iyi oranlarda güncellenmiş en büyük yat olacak.

Turquoise Yachts NB63.

Vicky yatı ile aynı aileden olmasına rağmen, yeni yatın profili daha şık, daha az detaylı ve pruvasından kıçına kadar uzanan bir kemer içermektedir. İlave uzunluğu ve uzatılan kiriş ile yat üzerinde kesintisiz manzaralara sahip süitler ve spa havuzu bulunan özel bir dış güverte alanına erişim sağlayarak, ek bir yat sahibi güvertesine de yer açmıştır.

Turquoise Yachts NB63..

İç mekânı ise, 18 konuk kapasiteli etkileyici konaklama düzeylerinde. Büyük lobiden diğer güvertelere erişmek için, bir merdiven veya tam boyutlu asansör kullanma seçeneğiniz var. Ana güverte, salon ve resmi yemek salonunun yanı sıra diğer konuk süitlerine de ulaşabileceksiniz. Tüm ana güverte alanlarında büyük pencereler var. Bazı konuk süitleri ise birbirine bağlama esnekliğine sahip.

Turquoise Yachts NB63,

Yat sahibi ve misafirlerinin rahat bir deniz deneyimi yaşamalarını sağlamak için, 77 metrelik yatta 20 mürettebat bulunabilecek. Bu ekibinde, iki salon ve kendi spor salonu ile son derece iyi bir yiyecek ve içecek deposu bulunmaktadır.

Gemide bulunan diğer etkileyici özellikler arasında; 5 metre uzunluğundaki havuzu bulunan cömert bir güneşlenme terası, sancaktan, iskeleden ve kıçtan denize doğrudan erişim sağlayan bir plaj kulübü (162 m2) bulunmaktadır. 

Turquoise Yachts NB63,.

Alt güvertedeki plaj kulübünün ilerisinde merkezdeki ihale garajında 2 tender tekne, 10 m'ye kadar limuzin tender ve 8 m'ye kadar çok amaçlı tender servis teknesi bulunmaktadır. 

Asansör; tüm katlara garajdan, mutfağa, plaj platformundan güneşlenme güvertesine kadar hizmet veriyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.