Satılık Tekneler

Turquoise Yachts Monako’da Ofis Açtı
12.11.2015 Turquoise Yachts Monako’da Ofis Açtı
Proteksan Turquoise Yachts, geçtiğimiz günlerde Monako’da yeni bir satış ofisini hizmete aldı. Türk tersanesinin ilk uluslararası satış ofisini açması, firmanın yeni dönem hedef stratejilerinden birinin, daha fazla uluslararası müşteri ve broker ile ilişkileri güçlendirmek olduğu dikkatlerden kaçmadı. Turquoise Yachts, yeni ofisi ile dünya jet sosyetesi ve süperyat pazarının kalbinin attığı Monako’da, daha etkin çalışmalarda bulunacaktır.

Turquoise-Yachts-Monako

Turquoise Yachts CEO’su Mehmet Karabeyoğlu, ofisin açılması nedeniyle yaptığı açıklamada; “Turquoise Yachts olarak ürettiğimiz yatlarda yaşam tarzına da odaklanıyoruz. Bizim için işin sihirli noktası burası. Bu nedenle, bizim için önemli olan yaşam tarzı ile lüks yaşamın başkenti Monako’yu birleştirdik. Ayrıca, bilindiği üzere Monako lüks süperyat pazarının da en önemli merkezi. Satış ofisimiz bu anlamda çok doğru bir merkezde konumlandırılmış olacak. Olağanüstü bilgi ve tecrübeye sahip olan, bizi daha da ileriye götürecek olan satış yönetmeni ve yönetim kurulu üyemiz Cristian Schwarzwalder ile, önemli işler yapacağız.” dedi.

Turquoise-Yachts-Monako-1

Proteksan Turquoise Yachts tersanesinde yapımı devam eden çok sayıda proje var. 47 metreden 77 metre uzunluğa kadar farklı boyutlardaki süperyatların tasarım,ı H2 Design tarafından yapılmış. 

Karabeyoğlu ayrıca, Nuvolari Lenard ile birlikte 66 metre uzunluğunda çok gelecekçi bir süperyat üzerinde çalıştıklarını söyledi. Mühendislik çalışmalarını Azure firmasının yaptığı yeni süperyatın dikey keskin bir burnu bulunuyor. Proteksan tersanesi daha büyük gövde inşa edebilmek için genişleme çalışmalarına başladı. 

Turquoise-Yachts-Monako-2

Karabeyoğlu açıklamasında, 85 metre uzunluğa kadar her türlü yat imal ettiklerini ve yeni imkanları ile müşterilerinin artık beklemelerine gerek kalmayacağını söyledi. 

Satış grubunun başkanlığını üstlenen ve çalışmalarını Monako ofisinden yürütecek olan Cristian Schwarzwalder ise, yeni ofis ile birlikte Turquoise Yachts’ın Avrupa’da daha yakın olduğunu söyledi.
 
www.turquoiseshipyard.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.