Satılık Tekneler

Turquoise Yachts – Megayat NB63
01.12.2015 Turquoise Yachts – Megayat NB63
Turquoise Yachts’ın, ürettiği en büyük megayat olacak NB63 isimli yatın uzunluğu tamamlandığında, 77 metre olacak. Devasa boyutunun yanı sıra çok da zarif olan megayat, tersanenin 2012 yılında ödül kazanan Vicky megayatı baz alınarak tasarlandı. NB63 proje isimi ile Turquoise Yachts tersanelerinde üretimi devam eden yatın tasarımını yapan H2 Design, megayata çok şık bir dış görünüm vermesinin yanı sıra, benzerlerinden hemen ayırt edilebilecek bir tarz da kazandırmış.

NB63-Turquoise Yachts

Lüks megayat NB63’ün büyük güvertesinde, geniş bir güneşlenme alanı ve bir şelale ile, 5 metrelik yüzme havuzu yer alıyor. 100 metre kare büyüklüğündeki yat sahibi kamarasının, harika panoramik bir manzarası bulunuyor. Yat sahibi kamarasının bulunduğu güvertenin bir alt güvertesinde, bir spor salonu ve gölgelik dinlenme salonu, gerek oturma grubu gerekse yemek salonu olarak, 14 konuğa hizmet verecek şekilde tasarlanmış. Alt güvertede ise, fazlasıyla büyük bir alanı yer alıyor. Bu bölüme açılır bir merdivenden veya ana salondan dahili olarak erişilebiliniyor.

NB63-Turquoise Yachts-1

H2 Design tarafından yapılan çizimlerde, MY Victory ismi görünen NB63'te, 18 konuk 9 lüks kamarada ağırlanacak. Ana güvertesinde bir ana salon ve yemek salonu yer alıyor. Konuk kamaraları ise ön bölüme konumlandırılmış. Göz alıcı geniş yat sahibi kamarası köprü güvertesinin ön bölümünde yer alırken, arkada ise daha küçük kamaralar yer alıyor. Bu kamaralar çocuklar veya yardımcılar için kullanılabilir. Yat sahibinin arka bölümünde ise, nefes kesici bir teras salonu ile bir bar harika zaman geçirmek için düşünülmüş. Bu bölüm, arzu edilirse oyun oynamak veya film seyretmek için farklı şekilde de kullanılabilir. İlave olarak megayatın arka bölümünde, bir de spor salonu ve spa bulunuyor.

NB63-Turquoise Yachts-2

Ayrıca 20 mürettebat için de konaklama imkanı bulunuyor. Yatta görev yapan personel için de, iki ayrı dinlenme salonu ve yine kendilerine ait spor salonu bulunuyor.
 
www.turquoiseyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder