Satılık Tekneler

Turquoise Yachts - Barracuda Projesi
03.10.2016 Turquoise Yachts - Barracuda Projesi Turquoise Yachts, Monaco Yacht Show'da 74 metre uzunluğundaki Barracuda projesi ismi verilen yeni bir süperyatın üretiminin, Türkiye’deki tersanede halen devam ettiğini duyurdu. Yapılan açıklamada biri İstanbul Pendik’te diğeri Kocaeli’nde iki tesisi bulunan tersanenin, hangi tesisinde yatın üretildiğine dair herhangi bir açıklama yapılmadı.

Turquoise Yachts - Barracuda Projesi

Üretimine yeni başlanılan Barracuda projesinde, Turquoise Yachts’ın daha önce ürettiği Vicky ve Talisman C. yatlarında kullanılan, kendisini kanıtlamış dış tasarımı H2 Yacht Design ve iç tasarımı Ken Freivokh tarafından yapılan platform kullanılacak.

Yatın alt güvertesinin kıç bölümünde yer alan geniş güneşlenme alanının arkasında, orta bölümde tender tekneleri ve deniz oyuncaklarının saklandığı garaj bulunuyor. Ana güverte ise, bir sinema ve büyük pencereleri bulunan 6 geniş konuk kamarasına ev sahipliği yapıyor. Kıç bölümdeki geleneksel yemek alanı ve salon bir sonsuzluk havuzuna açılıyor. 

Turquoise Yachts - Barracuda Projesi2
 
Önde ise yat sahibinin güvertesi, bol ışıklı ve dış alanların 270 derecelik açı ile görülebilmesini temin ediyor. Bu kamaranın daha da önünde ise, yat sahibine ait bir özel balkon, önde oturma grubu ve en önde ise bir helikopter pisti bulunuyor. Üst güvertede yatın tüm genişliğini kullanan, harika partilere ev sahipliği yapabilecek bar ve bir geniş dış alanlar yer alıyor. En üstteki köprü güvertesinde ise, bir açık spor alanı ve doğal çevrenin keyfini sürmek için geniş görüş açılı oturma gruplarına yer verilmiş.

Turquoise Yachts - Barracuda Projesi3

Turquoise Yachts’ın tesislerinde üretimi devam eden Barracuda süperyat projesinin, 2019 yılında yat sahibine teslim edilmesi planlanıyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.