Satılık Tekneler

Turmepa'ya İstanbul Boat Show'dan anlamlı destek
27.09.2014 Turmepa'ya İstanbul Boat Show'dan anlamlı destek

34. yılını kutlayan Uluslararası İstanbul BoatShow, denizciliğe olan tutkusu kadar denizlerin temizliğine de önem veriyor. Tekne sektörünün en büyük ticari hacmini oluşturan İstanbul BoatShow, her yıl yelkenden sualtına, offshore yarışlarından balık adamlığa kadar  “Deniz” ile ilgili her türlü spor ve sosyal aktiviteye destek vermesi ile de tanınıyor. 23 Eylül’de Pendik’deki Marinturk Marina’da kapılarını açan ve 6 gün süreyle deniz tutkunlarını buluşturan İstanbul BoatShow, bu senede etkinlik süresince gişeden satılacak biletlerden elde edilecek gelirin %5’ini TURMEPA’ya bağışlıyor.
Turmepa
20 yıldır denizlerin ve kıyıların biyolojik çeşitliliğinin korunması ve kirliliğin önlenmesi amacıyla gerçekleştirdiği çalışmalarla ülkemizin öncü sivil toplum kuruluşu olan TURMEPA, İstanbul Boat Show ile gerçekleştireceği işbirliği sayesinde mücadelesine daha güç kazanarak devam edecek. Bu işbirliği çerçevesinde İstanbul BoatShow’u ziyaret edenler, deniz kirliliği ile mücadeleye de destek vermiş olacaklar.

Tekne tutkunlarına, beğendikleri tekneleri hemen test etme olanağı veren İstanbul BoatShow, 150 bin metrekare alanda 300'den fazla katılımcı firma, 650'den fazla marka, 280'den fazla tekne ile kapılarını ziyaretçilerine açtı. Boyları 3 metre ile 70 metre arasında Mega Yat, Motor Yat, Yelkenli Tekne ve Katamaranların 2014 ve 2015 modellerinin görücüye çıkacağı İstanbul BoatShow, 80 bin deniz tutkununu misafir etmeyi hedefliyor.

TURMEPA ile olan işbirliği sayesinde de denizlerimizin daha temiz kalmasına katkı sağlamayı amaçlıyor.


www.turmepa.org.trYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.