Satılık Tekneler

Türkiye'nin En “Yeni” Marinasında Fırsat Dönemi Devam Ediyor
10.02.2016 Türkiye'nin En “Yeni” Marinasında Fırsat Dönemi Devam Ediyor
29 Mayıs’ta Via GYO tarafından Tuzla’da hayata geçirilen Viaport Marina, dünyanın tek 6 fonksiyonlu marinası olma özelliğini taşıyor. Tuzla’nın enfes doğasının yeşiliyle, denizin maviliğinde birleşen Viaport Marina, 750 tekne kapasitesine sahip. Alışveriş adası, Türkiye’nin en hızlı roller coaster’ının ve 30 oyuncak ünitesinin bulunduğu tema parkı, önümüzdeki günlerde hayata geçirilecek olan akvaryum ve konferans salonunun yanı sıra, Türkiye’nin ilk ve tek deniz oteli de Viaport Marina’da yıl sonunda kapılarını açacak.

viaport-marina

Viaport Marina’da 2016 yılı için yoğun bir etkinlik programı da hazırlanıyor. Tüm deniz severlerin katılacağı, farklı aktivite ve yarış organizasyonlarının konuşulduğu bu günlerde yıla Düsseldorf Boat Show ile başlayan marina ekibi, uluslararası organizasyonlara da ev sahipliği için kolları sıvadı. 

Yeni yıla yine kampanya ile giren Viaport Marina’da, 12 aylık bağlama sözleşmeleri %20 indirimli, 1 Nisan 2016 tarihinde inecek teknelere ise kara park hizmeti %30 indirimli sunuluyor. 

İletişim 
0 216 560 18 42
viaportmarina@viaportmarina.com

www.viaportmarina.com
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder