Satılık Tekneler

Türkiye Deniz Kanosu Şampiyonası Marmaris’te
19.10.2014 Türkiye Deniz Kanosu Şampiyonası Marmaris’te Türkiye Kano Federasyonu tarafından bu yıl Marmaris Turunç’da düzenlenen şampiyonada, ilk olarak Cuma günü teknik toplantı gerçekleştirildi. Türkiye Deniz kanosu Şampiyonası 19 Ekim tarihinde Turunç’ta start alacak. Organizasyona çeşitli illerden yaklaşık 120 sporcu katılıyor.

Türkiye Kano Şampiyonası

İlk gün yapılan teknik toplantının ardından, sporcularında katılımı ile Atatürk Meydanı'nda açılış töreni yapıldı. Sporcular bayanlar, erkekler ve karma olarak ilk gün bin, ikinci gün ise 2 bin metrelik parkurda mücadele edecekler. Yarışlar kapsamında milli takım seçmeleri de yapılacak.

Federasyonun her yıl organize ettiği şampiyonada Cumartesi günü Turunç Plajı'nda başlayan yarışlarda sporcular, dereceye girebilmek için kürek çekti. Vatandaşların yanı sıra Turunç'ta tatilini geçiren yabancı turistler de yarışları ilgiyle izledi. Şampiyonanın aynı zamanda milli takım seçmeleri niteliğinde olduğu kaydedildi.

Türkiye Kano Şampiyonası

7 yıldır Turunç’ta düzenlenen şampiyonayla hem kano sporunun yaygınlaşması hem de yeni sporcuların yetişmesine katkı sağlanması hedefleniyor. Yarışlar her iki gün sabah 10.00’da Turunç Plajı’ndan start alacak, 19 Ekim Pazar günü saat 14.00’da dereceye giren sporcular için ödül töreni düzenlenecek.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

wdda

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder