Satılık Tekneler

Turkcell Platinum Hisarönü Yat Festivali Başlıyor
21.08.2015 Turkcell Platinum Hisarönü Yat Festivali Başlıyor Hisarönü Yat Festivali 4-6 Eylül’de Türkiye’nin ilk yat festivali Turkcell Platinum Hisarönü Yat Festivali bu yıl 4-6 Eylül tarihlerinde Martı Marina & Yacht Club’da düzenleniyor.

 Turkcell -Platinum -Hisarönü -Yat- Festivali

Hisarönü Yat Festivali, Türkiye’nin keşfedilmeyi bekleyen koylarından Orhaniye’de deniz tutkunları ve sektörü bir araya getiriyor. Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda bu yıl ikincisi düzenlenecek festivale, “Mavi Bayrak” ödüllü Martı Marina & Yacht Club ev sahipliği yapıyor. 4-6 Eylül tarihlerinde, çok sayıda teknenin rotayı Marmaris’e çevirmesi ve bu yıl karadan da geniş bir katılım olması bekleniyor. Geçen sene ilki gerçekleşen festival özel geziler, deniz sohbetleri ve sosyal aktivitelerle oldukça zengin bir programa sahip.  

Ege'nin güzel teknelerinin, denizcilerin ve tüm deniz severlerin bir araya gelerek yaz sezonuna görkemli bir veda ettiği Turkcell Platinum Hisarönü Yat Festivali, Eylül ayının ilk hafta sonunda gerçekleşecek. Denizde, farklı kategoride tekneler için farklı programlarla Hisarönü Körfezi’nin güzelliklerinin keşfedileceği festival kapsamında IRC sınıfları için bir yarış da planlanıyor. Karada ise, denizi seven tüm misafirlerin keyifli vakit geçireceği aktiviteler düzenlenecek. Festival boyunca Martı Marina & Yacht Club’da deniz sohbetleri, özel konuklar, spor ve çok çeşitli aktiviteler, özel yemek ve partiler gerçekleştirilecek. Ayrıca, hem tekne sahiplerine hem de tüm festival ziyaretçilerine yönelik bir panayır alanı da hazırlanıyor. 

 Turkcell -Platinum -Hisarönü -Yat- Festivali

Birbirinden güzel yelkenliler, motor yatlar, yarış tekneleri, klasik guletler bu özel organizasyon için yazın en güzel mevsiminde Hisarönü Körfezi’nde buluşacak. Deniz tutkunları ve meraklıları için çok çeşitli aktivitelerin planlandığı festival, bireysel katılımcıların yanı sıra kurumsal olarak adını duyurmak isteyen yelkencilere ve şirketlere de açık olacak. Şirketler, meslek örgütleri ve üniversiteler de dâhil denize gönül vermiş yerli ve yabancı tüm deniz severler festivale davetli. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.