Satılık Tekneler

Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2016 Başladı
27.05.2016 Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2016 Başladı Her yıl büyük ilgi gören “Bosphorus Cup” yelken yarışları, dün Turkcell Platinum sponsorluğunda start aldı. İlk iki gün Caddebostan açıklarında ön elemelerle başlayan organizasyon, yarın İstanbul Boğazı’nda devam edecek.

Bu yıl 15.’si gerçekleşecek olan yarışa, 30 ülkeden 100’e yakın tekne katıldı. Turkcell Platinum Bosphorus Cup’un bu yılki sponsorları arasında ise Samsung, Nurol Life, TAV Passport ve Feriye Palace yer alıyor. 

Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2016

28 Mayıs Cumartesi günü düzenlenecek boğaz yarışında tüm yelkenler, Dolmabahçe'den başlangıç yaparak, Anadolu Hisarı şamandırası ve Çırağan şamandırası arasındaki hatta dümen kıracak. Çırağan Sarayı önünde yarışın tamamlanacağı etkinliğe, yerli ve yabancı toplam 1000 yelkenci katılacak.

Turkcell’in gelişmiş alt yapısı ile, değer verdiklerinizin her an nerede olduklarını görebilmenizi sağlayan Tam Burada servisi, Turkcell Bosphorus Cup’a katılan tüm teknelere yerleştirildi. Bu sayede Boğaz gibi dar bir alanda, izleyiciler ilk defa harita üzerinden Boğaz yarışındaki teknelerin son konumlarını, yarış sürelerini anlık olarak akıllı telefonlarından takip edebilecekler. 

Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2016-2

Türkiye’nin en zengin yerli müzik arşivlerinden birine sahip olan fizy üzerinden, 28 Mayıs Cumartesi günü Turkcell Platinum Bosphorus Cup’ta çalan tüm müzikler canlı dinlenebiliyor olacak.

Yarışa katılan tüm yelkencilerin resmi iletişim kanalı olan BiP sayesinde, yarışa ve organizasyona dair program akışı, kurallar ve anı anına tüm değişiklikleri takip etmek mümkün olacak.

Online saklama alanınız Turkcell Akıllı Depo ile, dileyen herkes yarışa dair tüm görsel ve videolara kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabilecek. 

Gerçek çoklu ekran deneyimi sunan ve kullanıcıların yayını geriye sarabilmelerine olanak sağlayan Turkcell TV+ üzerinden, 28 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olan boğaz yarışı canlı olarak yayınlanacak.

Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2016-3

Kıyasıya bir rekabetin yaşanacağı “Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2016”, 29 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek olan 15. Yıl Özel Kupa Töreni’yle sona erecek.

Program:

28 Mayıs Cumartesi Boğaz Yarışı - Dolmabahçe - Rumeli Hisarı Hattı
29 Mayıs Pazar Şamandıra yarışları - Caddebostan Sahili  

Beşiktaş sahili - Ortaköy Meydanı, Akıntıburnu - Arnavutköy ve Aşiyan yarışın en iyi takip edilebileceği lokasyonlar olarak dikkat çekecek.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.