Satılık Tekneler

TURKCELL PLATINUM BOSPHORUS CUP 2015
21.04.2015 TURKCELL PLATINUM BOSPHORUS CUP 2015

stanbul’da “TURKCELL PLATINUM BOSPHORUS CUP 2015” zamanı.

stanbul’u dünyaya tanıtan yelken yarıı Bosphorus Cup, 28-31 Mayıs tarihlerinde Turkcell Platinum sponsorluuyla gerçekletirilecek.

Bosphorus Cup

Uluslararası yelken dünyasında önemli bir marka olan Bosphorus Cup’ın 14.’sü bu yıl 28-31 Mayıs tarihlerinde gerçekletirilecek. Yelken tutkunlarının, spor meraklılarının ve stanbul aıklarının heyecanla bekledii; yarıan teknelerin rengarenk yelkenleriyle stanbul Boazı’nı görsel bir ölene çevirdii “Bosphorus Cup 2015” bu yıl Turkcell Platinum sponsorluuyla hayat bulacak. 

Türkiye’de yelkenciliin yaygınlaması için yıllardır çalıan ORG Sports ile Türkiye Yelken Federasyonu tarafından düzenlenen, stanbul Boazı’nın önemli uluslararası yelken yarıı Turkcell Platinum Bosphorus Cup, Türkiye’de futboldan sonra en çok izlenen spor etkinlikleri arasında yer alıyor. Her yıl tüm dünyadan yelkencilerin katıldıı görkemli ve heyecanlı bu spor müsabakası, kıtaların bulutuu stanbul Boazı’nı tüm dünyadaki yelken meraklılarına canlı izleterek bu yönüyle kent tanıtımına da büyük katkı salıyor. 

Bosphorus Cup

Dünyanın dört bir yanından tekneler ve ekiplerin kıyasıya yarı
acaı “Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2015”e 30 ülkeden 100’e varan teknenin katılması bekleniyor. lk iki gün Caddebostan açıklarında ön elemelerle balayacak organizasyon, 30 Mayıs Cumartesi günü stanbul Boazı’nda devam edecek. Yarılar sonunda birincilii alan tekne mehur Bosphorus Cup Döner Trofe Kupası’nı evine götürme hakkına sahip olacak. Boaz’ın, muhteem yapıların, erguvanların oluturduu esiz fon ile hem stanbullular hem de canlı yayınlarla tüm yelken meraklıları “Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2015” ruhunu yaayacak. 

“Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2015” ile ilgili, ORG Sports Kurucusu Orhan Gorbon “Bölgedeki en çekimeli yelken yarılarından olan organizasyonumuz, stanbulluları yelken sporuyla bulutururken ehri de dünyaya tanıtmak için önemli bir görev üstleniyor. zlemesi zevkli ve çevreyle dost yelken sporuna yönelik bu büyük yarıı stanbul Boazı’nda 14 yıldır gerçekletiriyor olmaktan büyük gurur duyuyoruz.” dedi. 

Bosphorus Cup

Turkcell Pazarlama Direktörü Dilara Demir Kısakürek, Turkcell Platinum’un 10 yıldır müterilerinin hayatına hız, konfor ve keyif katan çözümler sunduunu belirterek “Bir ayrıcalıklar dünyası olarak tasarladıımız Turkcell Platinum’la müterilerimizin tüm iletiim ihtiyaçlarını karılarken, birçok alanda hayatlarını zenginletirecek ayrıcalık ve fırsatlar sunuyoruz. Bosphorus Cup, yıllardır devam eden, merakla beklenen ve artık uluslararası boyutta takip edilen prestijli bir organizasyon. Bu organizasyona ismimizi vermekten ve destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Müterilerimiz, Turkcell Platinum Bosphorus Cup ile ilgili tüm merak ettiklerine ve sürpriz tekliflerimize Twitter hesabımızdan ve Platinum uygulamamızdan ulaabilir. Ayrıca yarıı canlı izlemek isteyen müterilerimizin Platinum web sayfamızı veya Platinum uygulamamızı takip etmeleri yeterli.” 

“Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2015”; Zekeriyaköy KÖY projesi, TAV Havalimanları, Nespresso ve The Grand Tarabya tarafından da destekleniyor. Etkinliin ana medya partnerliini NTV Spor, ev sahipliini stanbul Büyükehir Belediyesi ve Türkiye Yelken Federasyonu üstleniyor. Dier medya sponsorları arasında ise GQ ile MotorBoat & Yachting bulunuyor. 

Bosphorus Cup

Program: 

28 Mayıs Perembe Antrenman Yarıı - Caddebostan Sahili 29 Mayıs Cuma 2 yarı - Caddebostan Sahili 

30 Mayıs Cumartesi Boaz Yarıı - Beikta - Tarabya 31 Mayıs Pazar 2 yarı - Caddebostan Sahili 

Boaz Yarıı’nı izleme parkuru: 

Ortaköy Meydanı, Akıntıburnu- Arnavutköy, Aiyan, Tarabya Koyu yarıın en iyi takip edilebilecei alanlar. 

AppStore Mobile Uygulama: BC Live

Canlı Yayın ve neticeler: www.bosphoruscup.org 

http://www.bosphoruscup.org/ 

https://www.facebook.com/BosphorusCup?fref=ts

Detaylı bilgi için: Kiraz Halkla likiler’den Gamze Raday’ı arayabilirsiniz.

gamze@kirazhalklailiskiler.com.tr
0212 232 49 02 

Fotograflar: Martinez StudioYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.