Satılık Tekneler

Türk Yapımı 46 metrelik Süperyat "Vulcan" Antibes Yacht Show'da Sergilenecek
18.04.2013

Türk Yapımı 46 metrelik Süperyat

Türk motoryat üreticisi Vicem Yachts'ın en büyük üretimi, her yıl Nisan ayında gerçekleşen ve Akdeniz'deki 20 metre üzeri motoryatların sergilendiği Antibes Yacht Show'da, 18-23 Nisan tarihleri arasında sergilenecek. 46.08 metre boyundaki 46 M Vulcan SüperYat'ı, 2012'nin yazında suya indi. Üç kat güverteli bu dev motoryatın mimarisi ve dış tasarımı, Frank Mulder tarafından yapıldı.


Fotoğrafları henüz yayınlanan içinin dekorasyonu ise, Art-Line firması tarafından yapıldı. Türk üretimi bu süperyat, ana güvertesinde bulunan master kamarası ve VIP kamarası, alt güvertesindeki kabinlerle birlikte 12 kişiyi rahatça misafir edebiliyor.

Kompozit üretim olan dev motoryat Vulcan, iki adet 3650 beygirlik MTU makineyle güçlendirilmiş. 12 deniz mili süratle 4000 deniz mili yol gidebilen 46m Vulcan, 25 knot maksimum ve 20 knot seyir sürati kapasitesine sahip.

Türk Yapımı 46 metrelik Süperyat Türk Yapımı 46 metrelik Süperyat

Vicem, bu dev motoryatın ardından 32 metrelik ikinci Vulcan serisi motoryatı sahibine teslim etti. Vicem Yachts, ayrıca aynı serinin son modeli olan bir Vulcan 35m'nin üretimine devam ediyor.

www.vicemyacht.com/www.yatvitrini.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder