Satılık Tekneler

Türk Üretici Ses Yachts’ın 42 Metrelik Projesi
13.04.2016 Türk Üretici Ses Yachts’ın 42 Metrelik Projesi
İstanbul Tuzla’da yer alan Ses Yachts tersanesi, mühendisliği Ginton Naval Architects tarafından tamamlanmış 42 metrelik süperyat inşasına devam ediyor. Genişliği 8,7 metre olan dev süperyatın gövdesi çelikten üretiliyor.

Ses Yachts

Kompozit üst yapısı sayesinde süperyatın hem iç mekanı oldukça geniş kılınmış, hemde süperyatın toplam ağırlığı oldukça düşük tutulmuş.

Ses Yachts-2

Geniş flybridge, kıç tarafındaki beach club alanı, iki kat güvertenin her birinin kıç tarafındaki geniş açık alanlara ek olarak baş tarafta da hayli büyük bir yüzme havuzu tasarlanmış. Bu havuz alanının etrafında da oldukça geniş bar ve güneşlenme alanı mevcut. 

Ses Yachts-3

Beach club olarak kullanılacak olan platformun hemen arkasında, servis botu veya su sporları oyuncakları saklayacak alan, ayrı kapak ile gizleniyor.2015 senesinde sahibiyle kontratı imzalanmış olan ve inşaatı hala devam eden 42 metrelik süpryatın teslim tarihi 2017 olacak.  

www.sesyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder