Satılık Tekneler

Türk Denizlerine Yeni Bir Soluk
14.09.2017 Türk Denizlerine Yeni Bir Soluk Sundeck Yacht dünya yat endüstrisine güçlü giriş yapan çok genç bir marka. İtalyan kökenli İsviçreli iş adamı Angelo Casartelli tarafından 2015’de kurulan Sundeck Yacht’ın ana hedefi; yarı deplasmanlı kayan, uzun menzilli, trawler tipi denizci ve güvenilir kişiye özel lüks tekneler üretmek. 

Sundeck Yacht

Teknede geçirilen uzun zamanları maksimum konforla geçirebilmeniz için 16 - 25 metre arasında üretilen Sundeck Yacht’lar; bazılarının "NAVETTE" diye de adlandırdığı deplasman süratinde, çok az yakıt harcayarak gidebilen, ama gerektiğinde çok hızlı bir şekilde suyun üzerinde gerçekten kayarak 20 mil üzeri bir hıza ulaşabilen teknelerden. Markanın yaratıcısı Angelo Casartelli; “Bu yaklaşımla iki tip seyir ihtiyacını karşılayabilen bir tekne ürettik. 9 - 10 mil gibi süratlerde rakiplerimizden çok daha az yakıt harcarken, hem uzun mesafeleri büyük bir  yakıt tasarrufuyla kat edebilir, hem de günlük hızlı ihtiyaçlarınızı büyük bir süratle katedip zaman kazanabilirsiniz” yorumunu yapıyor.

Sundeck Yacht.

Markanın tüm modellerinin tasarım ve imalat süreci, bugüne kadar benzer 200'ün üzerinde tekneyi projelendirip suya indirimiş olan italyan tasarımcı Maurizio Zuccheri'nin, Zuccheri Yacht Design’ı tarafından gerçekleştirildi. Projenin işletmesi ise; İsviçre merkezli, benzer endüstriyel projelerde çok deneyimli olan Studio Progetti'ye teslim edilmiş.

Sundeck Yacht..

Sundeck Yacht Türkiye pazarına; 1990 - 2015 yılları arasında Türkiye’nin en başarılı motor sporları şirketinin kurucusu; 5 Türkiye, 1 Balkan Şampiyonluğu ile Dünya Ralli Şampiyonası’nda Türk Takımı olarak inanılmaz başarılar elde eden, Atölye Kazaz'ın kurucusu ve sahibi Ercan Kazaz ile girme kararı aldı.

Sundeck Yacht...

Denize olan tutkusunu mekanik bilgisi ve organizasyonel tecrübesiyle birleştiren Kazaz, yıllar sonra ideal teknemiz diyebildiği projeyi; "Türk denizcileriyle harika kıyılarımızı, bu muhteşem markayla birleştirmeyi hedeflerken; idealim bu mühendislik harikası teknelerin sadece Türk sularında değil Türk tersanelerini de hareketlendirmesi” diye açıklarken, bu konuda en büyük destekçisi ve iş ortağı, uzun yıllar lüks markaların iletişimi konusunda yöneticilik yapan ve bugün pazarlama iletişimi konusunda da kendi şirketiyle farklı sektörlere hizmet veren eşi Meltem Kazaz'ın olduğunu belirtti. 

Sundeck Yacht....

Meltem Kazaz ise SUNDECK YACHT için hedeflerini  şöyle tanımlıyor; “Ercan’ın deniz tutkusu nedeniyle pek çok tekneyi tecrübe etme fırsatını yakaladık. Her biri için farklı yorumlarımız, övgü ve eleştirilerimiz oldu. Sundeck için kuracağım cümle ise; ''size denizler üstünde bir yaşam aracı değil, bir yaşam stili yaratma fırsatını sunan tekne vaad ediyoruz".Sundeck Yacht, Şubat 2018'e kadar İtalya'da Cenova sahillerideki merkezinde ya da önemli Dünya fuarlarında randevu ile görülebilinir.  İkinci el opsiyonu da olan Sundeck için istenirse, kişisel beklentiler doğrultusunda İtalya'daki tersanelerde özel üretim de 5 aylık kısa bir sürede mümkün. 

www.sundeckyachts.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.