Satılık Tekneler

Türk Armatörler Birliği Web Sitesini Yeniledi
03.10.2014 Türk Armatörler Birliği Web Sitesini Yeniledi Türk Armatörler Birliği yeniden yapılanma süreci doğrultusunda yeni WEB sitesini üyelerinin ve tüm kullanıcıların hizmetine açtı.

Türk Armatörler Birliği Web Sitesini Yeniledi

Türkiye’nin en eski denizcilik kuruluşu Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği’dir. Dernek 6 Kasım 1902’de İstanbul Yabancı Gemi Şirketleri Deniz Ticaret Odası adı ile kuruldu.

Cemiyetleşme hareketi Cumhuriyetin kuruluşu sonrasında 1923 yılında “Türk Vapurcular Birliği” yle başlayan Türk armatörleri,1939 yılında kurulmuş olan Türk Armatörler Birliği’yle Türk denizciliğinin gelişimi için tarihsel bir görev üslenmiş ve son olarak 1982 yılında Deniz Ticaret Odası’nın kurulmasına da öncülük etti.

Son yıllarda Türk Deniz ticareti giderek daha hayranlık dolu gelişmeler göstermekte ve bu doğrultuda; Türk Armatörler Birliği yeniden yapılanırken, dünya denizcilik sektöründeki gelişmeleri takip ederek, gemi sahipleriyle deniz taşımacılığı yapan kuruluşların temsilcileri arasında yardımlaşmayı ve dayanışmayı sağlayan meslekî bir örgüt olarak hizmet vermeye devam etmekte.

Web sitesinin öneri ve eleştirileriler doğrultusunda daha iyi hizmet için gerekli düzenlemeler ve güncellemeler yapılacağı da açıklandı.

Kaynak: http://armatorlerbirligi.org.tr/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.