Satılık Tekneler

Trump’tan Sahil Güvenliğe Bütçe Kesintisi
08.03.2017 Trump’tan Sahil Güvenliğe Bütçe Kesintisi ABD’de Donald Trump’ın başkanlık koltuğuna oturmasıyla birlikte, yönetim ve bütçe bazında değişikliklerin son kurbanı Birleşik Devletler Sahil Güvenliği oldu. Yasa dışı göçmen sorununu çözmek amacıyla yapılan reformlara bütçe desteği sağlamak için uygulanacak olan bütçe kesintisi, Sahil Güvenlik ile birlikte hava ve demiryolları güvenliğini de kapsıyor. 

Trump’tan Sahil Güvenliğe Bütçe Kesintisi

Rapora göre, Birleşik Devletler Sahil Güvenliği’nin ofis yönetimi ve bütçedeki kesinti %14 olacak. Bu kararla 9,1 milyar dolar olan Birleşik Devletler Sahil Güvenliği bütçesi, 7,8 milyar dolara inmiş olacak. 

Bütçe kesintilerinden elde edilen tasarruf, Ülke Güvenlik Departmanı’na aktarılacak. Ülke Güvenliği Departmanı’nın bütçesi %6 artarak 43,8 milyar dolara yükselecek. Bu sayede, daha fazla sınır görevlisi ve göçmen memuru istihdam edilecek. Ek olarak, ülke sınırına inşa edilecek dev duvara 1,4 milyar dolarlık bütçe sağlanmış olacak. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.