Satılık Tekneler

Trader Motor Yachts, 42 Aft Cabin’i Yeniledi
30.03.2016 Trader Motor Yachts, 42 Aft Cabin’i Yeniledi
Trader Motor Yachts’ın 42 feet’lik başarılı modeli 2016 sezonu için yenilendi. Cummins makinelerle donatılan motoryata yeni joystick kontrol sistemi de eklendi.

İkiz 480 beygir QSB 6.7 makinelerle piyasaya sunulan, açıkdeniz gezi teknesi sınıfındaki bu motoryat, 23 knot sürate erişebiliyor. Ek olarak Wake Flow sualtı egzost sistemi sayesinde, motoryattan daha sessiz seyir beklentisi de karşılanıyor. 

trader-motor-yacht

Kullanıcı geri bildirimlerinden yola çıkarak, motoryatta 120’den fazla geliştirme yapıldığını açıklayan Trader, bunların başlıcalarından biri olan dizel merkezi ısıtma sistemini örnek veriyor. Bu sayede çok daha uzun süreli konaklamalara imkan sağlanmış oluyor. Yeni gövde pencereleri ile de kıç kamaraya çok daha fazla güneş ışığı sağlıyor. 

Tony Castro tarafından mühendisliği tamamlanan motoryatın önemli niteliklerinden biri de, yaşam alanına entegre, sosyal mutfak kısımlı iç düzen. 

Southampton’da Universal Marina’nın yanında konumlanan Trader Yachts, direkt olarak İngiliz müşterilerine kendisi satış yapıyor. Firmanın Avrupalı aracı partneri ise Hollandalı Mazer Yachting. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.