Satılık Tekneler

TP52 Dünya Şampiyonası bugün start alıyor
10.06.2014 TP52 Dünya Şampiyonası bugün start alıyor

TP 52 World's start

TP52 Dünya Şampiyonası Porto Cervo'da bugün start alıyor. Geçtiğimiz haftasonu boyunca büyük yarışa hazırlanan ekipler, Yacht Club Costa Smeralda'nın ev sahipliğinde 10-14 Haziran tarihleri arasında mücadele edecek. Audi TP52 World Championship 2014 organizasyonu, aynı zamanda Barclays 52 Super Series'in ikinci ayağı olma özelliğini taşıyor. Yeni sezonun ikinci organizasyonu olacak olan Audi TP52 Dünya Şampiyonası'nda hafta boyunca hafif hava bekleniyor. Sardunya adasının kuzeydoğu kıyısında yapılacak olan yarışlar için; çok daha zor koşullarda büyük tecrübeye sahip yarış komitesine sınıf tarafından güven tam. 

TP52 Upwind

Türk ekip Provezza'nın da bulunduğu filoyu 9 tekne oluşturuyor. Azzura'da İtalyan yelken efasanesi Vasco Vascotto, B2'de tecrübeli America's Cup yelkencisi Francesco De Angelis, Gladiator'da America's Cup kazananı Tom Slingsby gibi isimler yer alıyor. 5 gün boyunca devam edecek olan yarış haftasında toplam 10 yarış yapılması planlanıyor.


http://www.52superseries.com/events/2014/eu/tp52-world-championship/

Fotoğraflar: Martinez StudioYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder