Satılık Tekneler

TP 52'ler Ibiza'da Start Aldı
03.07.2013

Türk ekip Provezza'nın da mücadele ettiği TP 52 Super Series kapsamındaki ikinci regatta, dün Ibiza'da, yapılan iki yarış ile başlamış oldu. Toplamda 8 teknenin mücadele ettiği yarışların ilk günü hafif havada yapılan iki yarış ile sona erdi. Sıralamanın üst sıralarında daha ilk günden yaşanan rekabet, 6 Temmuz'a kadar devam edecek yarışların nekadar heyecanlı olabileceğinin göstergesi oldu. Sadece bir puan farkla liderliğe oturan Amerikan bayraklı tekne Interlodge'un ardından gelen Quantum Racing, Gladiator ve Ran Racing, 6'şar puanla sıralandılar.

İlk yarışta altıncı olan, ardından ikinci yarışta ise sekizinci sırada kalan Ergin İmre'nin Provezza ekibi, genel klasmanda yedinci sırada yer aldı.

John Cutler'ın taktisyenliğinde yarışan Interlodge, hafif havalardaki başarılı mücadelesi ve en önemlisi aldığı iyi startlar sayesinde ilk yarışta dördüncü, ikinci yarışta ise birinci olarak liderliğe oturdu.

TP 52'ler Ibiza'da Start Aldı

Geçtiğimiz ay Barselona'nın kazanan ekibi Quantum Racing, ilk yarışı kazanarak başarısını sürdüreceğinin sinyallerini verdi. 6 Temmuz'a kadar devam edecek yarışlarda bugün de hafif rüzgar şartları olması bekleniyor.

İlk gün tamamlanan iki yarışın ardından genel klasman şöyle sıralandı:

1 Interlodge, USA, Austin and Gwen Fraogmen, 5 pts (4,1)

2 Quantum Racing, USA, Ed Baird 6 pts (1,5)

3 Gladiator, GBR, Tony Langley 6pts (2,4)

4 Rán Racing, SWE, Niklas Zennström 6pts (3,3)

5 Azzurra, ITA, Alberto Roemmers, 7pts (5,2)

6 Paprec, FRA, Jean-Luc Petithuguenin 13pts, (7,6)

7 Provezza, TUR, Ergin Imre, 14pts, (6,8)

8 Rio, (USA) Manouch Moshayedi, 15pts, (8,7)www.tp52series.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.