Satılık Tekneler

TP 52 Southern Cross Cup Tamamlandı
11.02.2013 TP 52 Southern Cross Cup Tamamlandı

Avusturalya'da ilk kez düzenlenen TP52 Southern Cross Cup'ın, ilk ayağı tamamlandı. Geçtiğimiz hafta cuma günü, Port Phillip'te başlayan regatta, 10 Şubat Pazar günü, tamamlanan 8 yarışın ardından sona erdi. Karl Kwok'un sahibi olduğu Team Beau Geste, Gavin Brady'nin dümenciliğinde rahat bir birincilik aldı.

 En kötü derecenin sayılmadığı 'atmalı' olarak nitelendirilen yarışlarda en kötü sonucu 3. lük olan Team Beau Geste, toplamda 3 birincilik alarak en yakın rakibi Hooligan'a genel klasmanda 4 puan fark attı. Van Der Slot'un kullandığı ve bölgenin favorisi olarak kabul edilen Calm 2, yanlızca 1 puan geriden 3. sırayı aldı. 15 gün önce, IRC Avusturalya Şampiyonluğu ünvanını kazanan Shogun V teknesi ise, son gün aldığı üst üste 2 birinciliğe rağman, regattanın domine eden üçlüsünün gerisinde kalmaktan kurtulamadı ve seriyi 4. sırada tamamladı.

TP 52 Southern Cross Cup Tamamlandı

İlk defa düzenlenen bu şampiyonada kalan 3 yarışta filonun 10 tekneye çıkması bekleniyor. Sıradaki yarış ise, yine Sandringham Yat Kulübü tarafından 26-28 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek.

TP 52 Southern Cross Cup Tamamlandı

 

Kaynak:Sandringham Yachts/ Yatvitrini.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder