Satılık Tekneler

Tony Castro tasarımı 44M yelkenli
04.04.2014 Tony Castro tasarımı 44M yelkenli

Ünlü yat tasarımcısı Tony Castro, kendi stüdyosundan çıkardığı son tasarımı 44 metrelik yelkenli süperyatı tanıttı. Aslen charter amacıyla tasarlanmış olan bu yelkenli, alışılagelmedik bir iç düzene sahip. 6 adet eş kabinin yer aldığı iç düzeniyle, yasal limit olan 12 kişilik yatak kapasitesinden tam olarak faydalanıyor.

Tony Castro tasarımı 44M yelkenli

Yatın tasarımcısı Tony Castro, charter amacına hizmet etmek üzere tasarladığı yatın emsallerine göre nispeten ekonomik olacağı görüşünde. '8 kişilik personel kapasitesi ile tatil için son derece arzu edilir bir tekne. Yüksek yatak kapasitesi sayesinde de istenilecek fiyatların değerini sonuna kadar karşılar nitelikte. Ek olarak TV salonu kaptan kabinine dönüştürülebiliyor ve bunun sonucunda personel yatak kapasitesi arttırılabiliyor.'

Yatın gövdesi 40.5 metre su hattıyla son derece büyük. Bu sayede yelkenli, tatmin edici ortalama süratlerde seyir yapabiliyor. Yatın en geniş kısmında genişlik 9.35 metre.

Çift palalı dümen sistemi ve içeri girebilen salmasıyla draftı minimum 2.75 metreye kadar azalabiliyor ve bu sayede sığ demirleme alanlarında bulunabiliyor. Performans ihtiyacına göre salması uzadığı takdirde 5 metrelik drafta sahip olabiliyor.

İki adet bot taşımasının ötesinde bir çok su sporları oyuncağıda taşınabiliyor. Güvenilirlik amacıyla çift makineye sahip ve kıç ile birlikte başta da bulunan manevra pervaneleri kullanımı iyice kolaylaştırıyor.


http://www.tonycastro.co.uk/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.