Satılık Tekneler

Timoçin Önür – The Marmara Kupası Yarışı Sona Erdi
11.11.2014 Timoçin Önür – The Marmara Kupası Yarışı Sona Erdi
The Marmara ve Milta Bodrum Marina'nın desteği ile Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından, geçen sene vefat eden BAYK Kurucu üyelerinden Timoçin Önür adına düzenlenen "Timoçin Önür -The Marmara Kupası", 8-9 Kasım 2014 tarihlerinde yarışçıları bir araya getirdi.

Timoçin Önür – The Marmara Kupası Yarışı Sona Erdi

8 Kasım Cumartesi günü şiddetli fırtına olması nedeniyle yarış iptal edildi. İkinci gün ise 19-23 knot güney doğudan esen rüzgar ile Bodrum start-Köçek adası sancakta-Çelebi adası sancakta-Bodrum finish rotasıyla yarışı tamamladılar.

Timoçin Önür-The Marmara ödülleri, 9 Kasım akşamı Marina Yacht Club'da düzenlenen ödül töreninde sahiplerini buldu. Gecede ödüller Timoçin Önür’ün eşi Gül Önür, oğulları Çağatay ve Mert Önür tarafından verildi.

Timoçin Önür – The Marmara Kupası Yarışı Sona Erdi

Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından bu yıl 14. sü düzenlenecek olan, Türkiye’nin en uzun Yelken Kış Trofesi 17-18 Ocak 2015 tarihlerinde başlıyor. Ocak – Mayıs aylarında, toplamda 7 ayaktan oluşan trofeye katılacak tekneler bu uzun soluklu yarışta IRC sınıflarında, 24 Mayıs’ta düzenlenecek Ödül Töreni’ndeki Trofe Kupası’nı alabilmek için mücadele edecekler.
 
Timoçin Önür-The Marmara Kupası Sonuçlar:
IRC A Birincisi- Oakley- Matador-Cüneyt Büyükuçak
IRC A İkincisi- Sky Marine-Aquvit-Çağatay Önür
IRC A Üçüncüsü- Jasmin Quattro-Şükrü Burak Uzuner

IRC B Birincisi – Exit-Emre Derman
IRC B İkincisi – Vel 25-Aytuğ Ürer
IRC B Üçüncüsü – Blues 1-Mustafa Söyler

Kaynak: 
www.bayk.org


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder