Satılık Tekneler

Tiara 44 Flybridge
25.10.2016 Tiara 44 Flybridge

Tiara, yeni projesi 44 Flybridge’i açıkladı. Coupe ve Q44 modellerinin gövdesi üzerine tasarlanan yeni 44 Flybridge versiyonu, sadece köprü güvertesi anlamında değil, ana güvertesi de dahil olmak üzere neredeyse tamamen yeniden tasarlanmış bir üst yapıya sahip olacak.

Tiara 44 Flybridge

Yeni 44 Flybridge'in ana güvertesinde dümen istasyonu olmayacak. Motoryatın tek dümen istasyonunun yer aldığı flybridge’e erişim ise, kıç güvertenin iskele tarafındaki merdivenden sağlanıyor olacak. Flybridge’i etrafı açık ama hardtop tipi tavanla kapatılmış olan motoryatın tasarımında fark yaratan bu kısım, hayli akılcı bir biçimde düzenlenmiş. Motoryatın flybridge’inde yemek masası etrafında U-şeklinde oturma grubu, wet bar, L-şeklinde bir diğer oturma grubu ve sancak tarafta dümen istasyonu yer alıyor.

Tiara 44 Flybridge2 Tiara 44 Flybridge3

Henüz firma tarafından resmi olarak açıklanmamış olsa da, Coupe modelinde standart olarak sunulan IPS pod itiş sistemli Volvo 435 beygir motorların tercih edileceği tahmin ediliyor.

 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder