Satılık Tekneler

The World Superyacht Awards 2016 Sahiplerini Buluyor
14.05.2016 The World Superyacht Awards 2016 Sahiplerini Buluyor Süperyat dünyasının en prestijli ödülleri olan “The World Superyacht Awards 2016” bu gece, 14 Mayıs 2016 günü İtalya’nın Floransa kentinde düzenlenen galada sahiplerini bulacak. Bu ödülleri kazanacak olan süperyatlar, son bir yıl içinde denize indirilen ve yat sahiplerine teslim edilen süperyatları dikkat çekici yaratıcılık, tasarımın gerektirdiği yenilikçilik, mühendislik ve mühendislik kriterleri açısından dünyanın en mükemmel lüks yatları arasından seçilerek belirlenecek. 2015 yılında denize indirilen dünyanın elit süperyatlarının katıldığı bu yarışta, süperyat dünyasının önemli oyuncuları, yat sahipleri, endüstri lideri tersaneler, süperyat üreticileri, dünyanın en iyisi olabilmek adına nefesleri tutmuş durumdalar.

World Superyacht Awards 2016

Dünyanın en iyilerinin belirleneceği “World Superyacht Awards 2016” finalistlerin isimleri Nisan ayında açıklanmıştı. 14 Mayıs gecesi ilk kez İtalya’nın Floransa kentinde bu organizasyon düzenlenecek. Gala Floransa’daki dünyaca ünlü Palazzo Vecchio’da gerçekleştirilecek. Piazza della Signoria meydanına bakan Palazzo Vecchio binası Floransa’nın tüm dünyaca bilinen en önemli binalarından birisidir.

World Superyacht Awards 2016

World Superyacht Awards” gala yemeği bu binanın Beşyüzler Salonu olarak bilinen “Salone dei Cinquecento” görkemli salonunda olacak. Tarihi bina 1494 yılında Rönesans akımının etkisi altında Girolamo Savonarola tarafından yapılmış bir binadır.

Ülkemizde Vecchio Sarayı veya Signoria Sarayı’da olarak bilinen Palazzo Vecchio’nun bilinen en büyük ve en önemli salonu gerek artistik gerekse tarihi açıdan. Bu salonun duvarlarında orijinal olarak Michelangelo ve Leonardo tarafından yapılmış resimler bulunmaktadır. Resimler halen ilk günkü özelliklerini korumaya devam etmektedir.
World Superyacht Awards gala yemeğine katılacak olan konuklar bu eşsiz sanat eserlerinin ve tarihi bir dokunun içinde ödül töreninin heyecanını paylaşacaklar.

World Superyacht Awards 2016

Dünyanın en saygın süperyat ödülleri olarak bilinen “World Superyacht Awards” jürisinde yer alan jüri üyeleri finale kalan aday her yatı mümkün olduğunca yerinde inceleyerek yatlar hakkında görüş sahibi oldular. Ayrıca, jüri üyeleri finalist yatlar hakkında daha fazla bilgi edinebilmek amacıyla, yat sahibi, tasarımcı, üretici ile ayrı ayrı görüşmeler yaptılar.

World Superyacht Awards 2016

World Superyacht Awards 2016 jürisinde Carlos Ancira, Alan Dabbiere, Bill Duker, Joaquín Folch, Andres Gomez, Thomas Haffa, Barry Houghton, Debra Reuben, ve Kim Schindelhauer gibi süperyat dünyasının önemli isimleri jüri başkanı Roger Lean-Vercoe önderliğinde son kararlarını bu gece açıklayacaklar.Ödül töreni saat 18:30’da bir resepsiyon ile başlayacak ve Pazar gününün ilk saatlerine kadar devam edecek. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder