Satılık Tekneler

The London Yacht, Jet & Prestige Car Show
09.04.2015 The London Yacht, Jet & Prestige Car Show

Londra, tüm dünyadan seçkin uluslararası ziyaretçilerin sevdiği ve dünyanın en zengin kişilerin ikamet etiği bir şehir. Dünya'nın en ayrıcalıklı fuarlarından biri olan ''The London Yacht, Jet & Prestige Car Show'', Avrupa’nın en büyük finans merkezi ve dünyanın en seçkin yerleşim bölgeleri olan Mayfair, Knightsbridge, Chelsea ve Kensington’ın ortasında, Old Billingsgate & St. Katharine Docks’ta konumlandırılmış.Yatlar, özel jet uçaklar ve Dünya'nın en prestijli otomobil modellerinin yer alacağı ''The London Yacht, Jet & Prestige Car Show'',   Londra’da daha da fazla elit konuğu ağırlamak için tasarlanmış.

The London Yacht, Jet & Prestige Car Show

8 - 10 Nisan tarihleri arasında düzenlenen The London Yacht, Jet & Prestige Car Show, Londra’da zenginlerin en çok bulunduğu ve havaların en güzel olduğu dönemde düzenlendi. Sezon açısından, yelken sezonu yarışlarının başlaması öncesinde olması da etkinlik açısından önemli bir dönem. The London Yacht, Jet & Prestige Car Show, yaklaşan yaz aylarındaki harika havayı derinine yaşamak için gerek yat turları, gerekse ihtiyaç duyulabilecek her türlü lüks için mükemmel bir buluşma noktası olarak tasarlandı.The London Yacht, Jet & Prestige Car Show 8 Nisan 2015 günü muhteşem açılış sonrasında, ziyaretçilerine harika bir ilk gün yaşattı.

 

http://londonyachtjetandprestigecarshow.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder