Satılık Tekneler

Tezmarin Swift Trawler Günleri Düzenliyor
20.03.2017 Tezmarin Swift Trawler Günleri Düzenliyor Tezmarin tarafından hafta sonunda “Swift Trawler Günleri” düzenleniyor. Swift Trawler sahipleri ve herkese açık olarak düzenlenecek etkinlik, 24 - 26 Mart 2017 tarihlerinde yapılacak.

trawler30

Tezmarin tarafından yapılan açıklamaya göre; Setur Kalamış Marina’da hafta sonunda düzenleyecekleri bu güzel etkinlikte, yeni açılan marina satış ofisi önündeki rıhtımda 4 farklı model Swift Trawler sergileneceği ve konuklarla birlikte denize açılarak, yatları test etme imkânı sunacaklarını ifade ediyorlar.

trawler50

24 - 25 - 26 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek Beneteau Swift Trawler Günleri'nde, uzun ve keyifli bir hafta sonu için deniz severler Kalamış Marina’da bekleniyor. Etkinlik, 24 Mart Cuma ve 25 Mart Cumartesi günlerinde 11:00 - 19:00 arasında, 26 Mart Pazar günü ise 11:00 - 15:00 arasında gezilebilecek.

trawler34

Tezmarin Genel Müdürü Bilge Hergüner’in, Tezmarin Setur Marina Kalamış’taki yeni Tazmarin satış ofisinin tanıtım toplantısında yaptığı açıklamaya göre; Tezmarin’in yakın geleceğe yönelik çeşitli etkinlikler planlayarak dostlarına ve deniz severlerin beğenisine sunması planlanıyor.

trawler44

Beneteau Swift Trawler yatlarından Swift Trawler 30, Swift Trawler 34, Swift Trawler 44, Swift Trawler 50 modelleri, Kalamış Setur Marina Tezmarin satış ofisinin yanında rıhtımda bağlı bulunacaklar.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

Fiyatları konusunda bilgi alabilirmiyiz, travler 30 örneğin...

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder