Satılık Tekneler

Tezmarin, Kalamış Marina’da Ziyaretçilerini Ağırlayacak
17.03.2017 Tezmarin, Kalamış Marina’da Ziyaretçilerini Ağırlayacak Türkiye’nin en büyük tekne distribütörü olan ve müşterilerine en geniş servis ağını sunan Tezmarin, Kalamış Marina’daki yeni ofisinin açılışını gerçekleştirdi. 1996 yılından bu yana faaliyet gösteren Tezmarin, 15 bin kişiden fazla müşteri portföyü ve 3000’in üzerinde satış ile, denizcilik sektöründe adından sıkça söz ettiriyor. 

Tezmarin, Kalamış Marina’da Ziyaretçilerini Ağırlayacak

Bugün itibariyle resmi açılışı yapılan Tezmarin Kalamış Marina Ofisi, sadece tekne sahibi olmak isteyenleri değil, denize gönül vermiş herkese açık. Sıradan bir satış ofisinin ötesinde, sektöre ve denizciliğe ilgi duyan herkesi bir araya getirecek sosyal bir ortam sunan Tezmarin Kalamış Marina Ofisi, yeni sezon boyunca birçok organizasyona da ev sahipliği yapacak. Kalamış Marina’daki ofisin hemen bitişiğinde konumlanan pontonu showroom olarak kullanacak olan Tezmarin, portföyündeki ikinci el tekneleri burada sergilenecek. Bunun ötesinde distribütörlüğü yapılan markaların yeni modellerinin lansmanları ve sıfır yatların tanıtımlarıyla deneme seyri günleri de düzenlenecek. 

Tezmarin, Kalamış Marina’da Ziyaretçilerini Ağırlayacak.

Tezmarin’in, Kalamış Marina’daki yeni ofis açılışında konuşma yapan Bilge Hergüner, Tezmarin’in faaliyet alanlarıyla ilgili bilgilendirme yaptı. Yeni ofislerinin aynı zamanda showroom olarak da kullanılacağından bahseden Hergüner, Tezmarin’in Tuzla’da oluşturduğu satış sonrası merkezi hakkında da konuştu; ''Tuzla’da, Via Port Marina’da bir satış sonrası merkezi oluşturduk. Ayrıca Bodrum’da Akdeniz Bölgesi ana servis noktamızın faaliyetlerini geliştirdik. Müşterilerimize en iyi satış sonrası hizmetini verebilmek amacıyla, tüm servis elemanlarımızı Fransa’ya, üreticilerin fabrikalarına eğitime gönderdik ve bu eğitim süreçlerini tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyoruz. Anlaşmalı servislerle ortaklık ağını geliştirerek, Beneteau’nun kendi personelinin yaptığı servis hizmetini müşterilerimize bire bir sunuyoruz. İstanbul, Ankara ve İzmir’de faaliyet veren bölge müdürlüklerimizle, Türkiye’deki en büyük distribütör biziz.'' diye konuştu. 

Tezmarin’in 2017 Etkinlik ve Fuar Programı:

24-25-26 Mart, Swift Trawler Günleri (Kalamış Marina)
7-8-9 Nisan, Baharın Keyfini Sürün Vol 2 (Kalamış Marina)
19-23 Nisan, La Grande Motte Multihull Show
23 Nisan, Barracuda Tour Türkiye 2 (Kalamış – Burgazada)
12-21 Mayıs International Barracuda Tour 2017 (Fransa)
14-18 Haziran, Via Fuar Palmarina (Bodrum)
18-20 Ağustos, 5. Lagoon Show (D-Marin Turgutreis)
22 Ağustos, Lagoon Rally (Turgutreis-Leros-Kalimnos)
12-17 Eylül, Cannes Yachting Festival
19-25 Eylül, Salone Nautico Genova
5-9 Ekim, Boat Show Eurasia (Tuzla Viaport Marina)
11-15 Ekim, Salon Nautico Paris
3-7 Kasım, Fort Lauderdale Boat Show
2-10 Aralık, Paris Boat Show
10-18 Şubat 2018, CNR Avrasya Boat ShowYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder