Satılık Tekneler

Filter
Selected
Yacht Type
Make
Corporation Details

TEZMAR DENİZCİLİK YILDIZ VİDA VE CİVATA FABRİKASI A.Ş.

Tezmar Denizcilik 2013 baharında kuruldu. Tezman Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketimiz, tekne sahiplerine ürün ve proje bazında her türlü çözümü sunuyor. Tüm teknelerde ihtiyaç duyulan enerji sistemlerinin, elektrik ve elektronik sistemlerinin, ısıtma/soğutma ve havalandırma sistemlerinin, tesisat ve tatlı su yapma sistemlerinin tekneye ve sahibine en uygun şekilde projelendirmesini ve uygulamasını yapıyoruz.

Tezmar Denizcilik olarak Projelendirme / Danışmanlık , ürün satışı ve uygulama olarak tüm aşamalarda uzun yıllardır marin sektöründeki profesyonel deneyimlerimizin ışığı altında müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun koşullarda sunmayı hedefliyoruz.

  • Contact Information
  • Makes
  • Brochure
  • Gallery
  • Video
  • Campaigns
Web site: www.tez-mar.com
Country Türkiye
City Muğla
Phone 02523820141
Cell Phone 05331398357
Address Yalı Mah. 4019 Sok. No: 17/A 48960 Turgutreis, Bodrum MUĞLA
Solbian Fotovoltaik Esnek Güneş Panelleri

Solbian Fotovoltaik Esnek Güneş Panelleri

Teknenizin tüm elektrik ihtiyacını karşılayabilecek kapasitedeki bu güneş panelleri tamamen İtalya’da ISO9001 – ISO14001 – OHSAS18001 sertifikaları sahip Solbian firmasında üretilmekte olup sağlamlık ve dayanıklılıkları IEC61215 testleri ile sertifikalanmış ürünlerdir. Panellerin 2 yıllık üretici garantisinin yanında 5 yıl süre ile 90%, 25 yıl süre ile de 80% kapasitede üretim yapmaları garanti edilmektedir.

Allegrini Tekne Temizlik, Bakım ve Koruma Ürünleri

Allegrini Tekne Temizlik, Bakım ve Koruma Ürünleri

1945 yılından beri endüstriyel temizlik ürünleri üreten İtalyan Allegrini firmasının tekne temizlik ürünleri artık Türkiye’de. Allegrini Nautic serisi ile teknenizdeki her yüzeye ilk günkü görüntüsünü geri kazandırıp uzun süreli koruma sağlayabilirsiniz. Hem de daha önce kullandığınız ürünlerden çok daha hızlı ve daha uygun fiyatlarla.

HP Watermakers Su Yapıcılar

HP Watermakers Su Yapıcılar

12 VOLT – 24 VOLT 220 VOLT 35Litre / saat’ten - 880 litre saate kadar muhtelif kapasitede su yapıcılar otomatik kumanda sistemleri ile basınç ayarlamasını, ters yıkama işlemini ve koruma sıvısı dozlamasını hiçbir dış müdahaleye gerek kalmadan kendi başlarına yaparak sorunsuz çalışırlar.

Tezmar Underwater Su Altı Aydınlatma

Tezmar Underwater Su Altı Aydınlatma

Süper parlak led’ler ile üretilen deniz içi aydınlatma lambaları 650 ile 3900 lümen arası güçlerde ışık vermektedir. Çok düşük elektrik sarfiyatı ile çok kuvvetli ışık veren lambalar beyaz, kırmızı, mavi ve RGB değişken renk seçenekleri ile üretilmektedir. Teknenin gövdesi delinmeden monte edilebilen bu lambalar çok uzun ömürlüdür.

Sterling Power Products Elektrik Ürünleri

Sterling Power Products Elektrik Ürünleri

Şarj redresörleri, invertörler, hızlı akü şarj modülleri... Sterling ürünleri ile akülerinizi en sağlıklı şekilde şarj edebilir, en hassas elektronik cihazlarınızı güvenle teknenizde kullanabilir ve alternatörünüzün gücünü 5 katına çıkarabilirsiniz.

Ultra Çapa ve Demirleme

Ultra Çapa ve Demirleme

Krom Çapa denildiğinde herkesin tartışmasız tercihi ULTRA çapalar, fırdöndüler ve Koltuk halatı tamburları.

Mata Carbon

Mata Carbon

Uzun ömürlü, şık, sağlam, hafif ve dayanıklı karbon pasarella ve dümenler.

Sensmarine

Sensmarine

Elektronik tekne takip ve denetleme sistemleri.

Certec Şişme Usturmaçalar

Certec Şişme Usturmaçalar

Fransız üretimi yüksek mukavemetli hava geçirmek odacık üzerine polyester kumaştan yapılmış kılıftan oluşan şişme usturmaçalar, söndürüldüklerinde çok az yer kaplarlar ve çok hafiftirler. Elektrikli veya ayak pompası ile çok kısa bir zaman içerisinde şişirilip söndürülebilirler.

Video available.
Compare my selected
Command item
  
Ad No BaşlıkLocationDatePrice
No Records Found.
Equipment Ads
Command item
  
Ad No TitleLocationDatePrice
No Records Found