Satılık Tekneler

Tecnomar’ın Yeni Hard Top Projesi : Evo 68 HT
18.01.2017 Tecnomar’ın Yeni Hard Top Projesi : Evo 68 HT Tecnomar, başarılı Evo serisini genişletmeye devam ediyor. İtalyan üreticinin son modeli yeni Evo 68 HT.

Tecnomar Evo 68 HT

Yeni Hard Top projesiyle piyasadaki kozlarını arttırmayı planlayan Tecnomar, Evo serisinde 2016 yılında büyük başarı yakalamıştı. İlk etapta birinci 55 modelinin satışını gerçekleştiren Tecnomar, sonrasında 80 ve 115 modellerinin siparişlerini aldı. Satışı tamamlanan sipariş listesindeki yatların yapımı, firmanın Massa, İtalya’daki tesislerinde devam ediyor. 

Tecnomar Evo 68.

Yeni 68 HT’nin bu başarıyı devam ettireceği tahmin ediliyor. Halihazırdaki 55 ve 80 modellerinin arasında köprü niteliğindeki yeni Evo 68 HT, kompozit 68 modelinin hard top versiyonu olarak karşımızda. 

Tecnomar’ın tasarımcısı Gian Marco Companino tasarımı olan Evo 68 HT, büyük ve küçük kardeşleri gibi yine oldukça fütüristik bir görünüme sahip. İç mekanında 3 adet çift kişilik kamarası bulunan motoryatın, alt güvertesinin ortasında bir mürettebat kamarası da var. 

Tecnomar Evo 68..

Diğer detayları açısından Evo 68’den farklı olmayan 68 HT, yine IPS itiş sistemiyle donatılacak. Çift 900’er beygirlik Volvo motorların standart olarak sunulduğu motoryatta, isteğe göre üçlü 800 beygirlik motor seçeneği de sunuluyor. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.