Satılık Tekneler

Tecnomar Spirit of the C’s, Satılığa Çıkarıldı
17.02.2016 Tecnomar Spirit of the C’s, Satılığa Çıkarıldı

Spirit of the C’s, Ed Dickinson firması tarafından Antibes’de satılık. 34,2 metre boyundaki İtalyan Tecnomar üretimi motoryat için, 2 milyon 200 bin Euro fiyat isteniyor. Luca Dini tarafından RINA sınıflandırılmasında tasarlanan motoryat, Tecnomar’ın Velvet 35 serisinin amiral gemisi olarak 2006’da suya inmişti. 

Spirit of the C’s

Sahip olduğu 3 adet kamarada altı misafiri ağırlayabilen motoryatın master suitinde jakuzi’li küvet mevcut. Bunun yanında bir adet VIP suiti ve çift kişilik bir misafir kamarası var. Motoryatta ek olarak üç kişilik tayfa için, iki adet suit kamara da düşünülmüş. 

Carrara mermeri ve lüks ahşap mobilyaların kullanıldığı Spirit of the C’s 'nin Art Deco tarafından tasarlanan iç mekanı, Fas’da bir kalenin atmosferinden esinlenilmiş. Baş tarafa doğru konumlanan yemek bölümü, altı kişiyi ağırlayabilecek büyüklükte. Motoryatta aynı zamanda elektrikli kayarak açılan tavan, bir diğer önemli özellik olarak karşımıza çıkıyor. Bu özellik, köprü bölümünde benzersiz bir gökyüzü manzarası sunuyor. 

Satılık durumda olan bu motoryatın oldukça korunaklı kıç güvertesi, hem eğlence hem yemek bölümü olarak kullanılabiliyor. Bu kıç güvertede ayrıca buzluk ve ızgara da konumlandırılmış. 

İkiz 2285 beygir MTU dizel makinelerle güçlendirilmiş olan motoryatın seyir sürati 28 knot. Maksimum sürati ise 30 knot. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.