Satılık Tekneler

Tecnomar Evo 68
17.11.2016 Tecnomar Evo 68

Kıvrımlı çizgileri, yumuşatılmış köşeleri, titiz standartları, seçkin detaylar Tecnomar Evo 68 yatının temel karakteristikleri. 20 metre uzunluğundaki bu sportif yat, sürekli olarak geliştirilen performansı, lüks el yapımı detayları ve akıcı tasarımı ile adrenalin duygunuzu yükseltiyor, yeni duygulara yelken açmanıza neden oluyor.

Tecnomar Evo 68

Tecnomar, bir İtalyan yat üreticisi ve farklı boyutlarda tamamen sipariş üzerine adından sıkça bahsettiren yatlar üretiyor. Tecnomar Yachts üretimi olan motoryatların boyutları, 27 metre ile 50 metre arasında Open Sport, Flybridge modellerinde farklı deplasman özelliklerinde değişiyor.

Tecnomar Evo 68.

Hız ve teknoloji tasarımın modern çağdaş gelişimini bünyesinde birleştiren yeni Tecnomar Evo 68, özellikle dış görünümü ile ilk bakışta çok etkileyici. Burun ve kıçtaki çok fonksiyonlu açık alanlar, merkezdeki temel fonksiyonlar ile mükemmel şekilde bütünlenmiş. Modern tarzı ve şık dekorasyonu ile yatın iç mekanları, bol ışık alacak şekilde tasarlanmış. İç mekanların lüks dekorasyonu çağdaş bir ev konforunu aratmıyor.

Tecnomar Evo 68..

Tecnomar Evo 68, hız ve agresifliği temsil ederken güçlü duygular ile sevenlerin kalbinde benzersiz bir yer edinecektir. Bu duyguyu sürekli canlı tutabilmek için, İtalyan tersane Tecnomar sürekli yeni ürünleri piyasaya sürmeye devam ediyor. Tam uzunluğu 20,09 metre olan Tecnomar Evo 68'in mühendislik hesapları Tecnomar Yachts’ın kendi bünyesindeki mühendislik departmanında yapılmış. Yatın iç ve dış dekorasyon planlarını ise, Mimar Gian Marco Campanino tasarlamış. Gövdesi ve üst yapısında malzeme olarak kompozit malzemeler kullanılmış. 

Tecnomar Evo 68...

Tecnomar Evo 68'de iki motor seçeneği sunuluyor. İlk seçenekte iki adet her biri 2.300 rpm’de 662 kW güç üreten Volvo D13 veya her biri 2.500 rpm’de 553 kW güç üreten Volvo D11 motorlarından, üç adet alternatifi bulunuyor.

Tecnomar Evo 68....

5,90 metre genişliğindeki Tecnomar Evo 68, ilk motor seçeneğiyle maksimum 30 knot ve ikinci seçenek ile 34 knot civarında hız yapabilecek. 

Motoryattaki 3 kamarada 6 konuk ağırlanabilecek. Ayrıca mürettebat için ayrılan bir kamarada da, 2 mürettebat konaklayabiliyor.

Tecnomar Evo 68,

1987 yılında Toskana vadisinde Massa’da kurulan, İtalyan Tecnomar tersanesinin bugün marka haline gelmesindeki en önemli unsur, İtalyan denizcilik geleneğini ve tarzını en üst düzeydeki teknoloji ile buluşturmasıdır. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.