Satılık Tekneler

TEB Özel-Farr Away, St. Tropez'de İkincilikle Başladı
01.10.2013 TEB Özel-Farr Away, St. Tropez'de İkincilikle Başladı

TEB Özel-Farr Away, St. Tropez'de İkincilikle Başladı

7-8 Eylül tarihlerinde Göcek'te gerçekleşen American Express Sailing Regatta'nın galibi TEB Özel-Farr Away ekibi, yarışın birincilik ödülü olan Les Voiles de St. Tropez yarış haftasına ikincilikle başladı! Wally, Modernler ve Klasikler olarak üç ayrı gruba dağılan katılımcı yatlar arasında.

A35 modeli yelkenliyle IRC E sınıfında mücadele eden TEB Özel-Farr Away ekibi, haftanın ilk yarışında 35 tekne içinde ikinci olmayı başardı. Her sınıfın ayrı ayrı start aldığı yarışlarda toplam 300 e yakın tekne kayıt verdi. 5 Ekim Cumartesi'ye kadar sürecek olan dünyanın en prestijli yarış haftaları arasındaki Les Voiles de St. Tropez'de enaz 4 yarış yapılması halinde en kötü bir derece atılacak.


TEB Özel-Farr Away, St. Tropez'de İkincilikle Başladı

Levent Özonur, Hasip Gençer, Ahmet Baras, Eda Tozan, Efe Karakaplan, Efe Sezik, Emre Kalaycıoğlu, Hakan Karakaplan ve Orhan Kaya'dan oluşan TEB Özel-Farr Away'in St. Tropez kafilesi, yarışların ardından pazar günü Türkiye'ye dönecek.

IRC E Sınıfı Sonuçlar:




Pts

Ident

Competitors

Club / Country

Time 
real

TR speed

Time 
comp

Pen


1

1.00

GBR 302

EASY  
 ENON Benjamin 
 QUEOURON Gerald  
 VIDAL Jean Marie  
 Laurent BERNARD 


CNN 
CN Lorient 
CV Villefranche / MER 
SN ST TROPEZ

3:15:21

 0000

03:26:52:53

 

2

2.00

FRA 9653

NUSANTARA 
 OZONUR Levent


Turkey

3:31:58

 0000

03:38:06:82

 

3

3.00

FRA 34799

TCHIN  
 BERTRAND Jean Claude 
 Lavigne Alain  
 STEVE Audrey  
 Didier CONSTANT  
 Simonet Fabien  
 Michel Papin  
 Herant Pascal  
 ENON Serge 


France (CNN) 
CNN 
CN Sainte-Maxime 
C.NN 
CNN 
CNN 
CNN 
CNN

3:32:13

 0000

03:39:00:45

 

4

4.00

FRA 41

JAVA BLUE 
 MASTER / BERNAULT  DYEN Gilles VAGNERRE Guillaume Julien MASTER MASTER Jacky GUIGUES Philippe BOUBAHRI Samia BERNAULT Thomas
  
  
  
  
  
  
  


France (SN ST TROPEZ) 
CNV AIX LES BAINS 
CV Arcachon 
SN ST TROPEZ 
SN ST TROPEZ 
SN ST TROPEZ 
SN ST TROPEZ 
SN ST TROPEZ

3:33:25

 0000

03:39:36:34

 

5

5.00

FRA 43616

CARRINDUS  
 LEGLOAHEC Cyrille 
 OF GIRVAL Alexandre  
 Antoine COINON  
 KOLLE Bernard  
 Garnier Jean-marie  
 TOSTIVINT Victor 


France (FUN CLUB Joselière) 
FUN CLUB Joselière 
CNM BREST 
AMSL FREJUS 
C N. Saint - Raphael 
C N Pornic

3:45:19

 0000

03:44:24:92

 

6

6.00

FRA 9488

JEDI  
 GOUEDART Patrick 
 Francois BULCKE  
 GOMES DA CUMA Mario  
 De Pelsmaeker Philippe  
 Vincent Masingue 


France (Hyeres IYC) 
IYC Hyeres 
Hyeres I.YC 
COYC HYEROIS 
COYC HYEROIS

3:42:44

 0000

03:47:11:28

 

7

7.00

FRA 38567

FLAWLESS V  
 COSPAIN Philippe 
 BOURCET Axelle  
 SPYROPOULLOS Claude  
 Jean BOURCET jocelyn  
 Patrick Prevot  
 GACCON Remi  
 GACCON Romain 


France (SN ST TROPEZ) 
SN ST TROPEZ 
SN ST TROPEZ 
SN ST TROPEZ 
SN ST TROPEZ 
SN ST TROPEZ 
SN ST TROPEZ

3:53:27

 0000

03:53:41:00

 

8

8.00

FRA 2300

MAFRAGH  
 NICOLAS Frederick 
 POLI Alain  
 Bernard RIVORY  
 VERNIER Jeffrey  
 Meunier Laurent  
 Thibaut CHAMPENOIS  
 MULARD Xavier 


France (C N. Saint - Raphael)
C N. Saint - Raphael 
CN MARINE Toulon 
AMSL FREJUS 
YC DER 
DER YC 
AMSL FREJUS

3:47:43

 0000

04:01:50:10

 

9

9.00

FRA 35520

AIR NORTH 
 DEMOULIN Olivier LAPLANCHE Adrien
  


France 
TOWN PORT ST LOUIS

3:55:45

 0000

04:02:21:06

 

10

10.00

FRA 9533

ALTHINIMAX  
 OF PASSEMAR Xavier 
 Savary Carolina  
 JAM Juliette  
 LAUMONIER Lise  
 BOULOCHER Pascale  
 ROUYER Pierre louis  
 DE PASSEMAR Thibaud  
 MESMET Xavier 


France (CNN) 
CNN 
SN ST TROPEZ 
FRENCH STAGE 
C.NN 
YC PORQUEROLLES
SN ST TROPEZ 
CN CARANTEC

3:58:07

 0000

04:02:38:45

 

11

11.00

BEL 7277

J VENTURE 
 KEGEL Andre


Belgium (RBSC)

3:57:05

 0000

04:03:00:62

 

12

12.00

FRA 94

ETOILE DU MIDI 
 Frans van Dijk


DE MAAS

4:27:12

 0000

04:07:41:66

 

13

13.00

FRA 37100

NO LIMIT  
 DI RUSSO Agnes 
 CARSTENS Birgit  
 Briand Elodie  
 MOYERSOEN Fabienne  
 JEANJEAN Francoise  
 RIZZO Josiane  
 RICHARD Magali  
 Pascale Barbier  
 TOUET Sophie 


France (Hyeres IYC) 
COYC HYEROIS 
SN ST TROPEZ 
I.YC Hyeres 
CN Palavas 
SN ST TROPEZ 
YC Meze 
SN ST TROPEZ 
EV ROCHELAISE

4:23:49

 0000

04:17:44:93

 

14

14.00

FRA 43615

PAUCLEMAX  
 FOULQUIER GAZAGNES Matthew 
 Didier Fabre  
 Jean Gilles MARCELO  
 RUBADO Yannick 


France (SN ST TROPEZ) 
SN ST TROPEZ 
LA ROCHELLE CN 
SN La Ciotat

4:17:15

 0000

04:20:04:78

 

15

15.00

GER 4517

ISKAREEN 
 BRUNHNS Arnt KAIDOMAR Michel
  


Germany (NSTW) 
C N. Saint - Raphael

4:23:18

 0000

04:21:43:21

 

16

16.00

FRA 38074

SWIFT  
 OF PASSEMAR Thierry 
 Graulle Claire  
 LECOINTE Frederic 


France (YC FRANCE) 
SN ST TROPEZ 
SN ST TROPEZ

4:21:18

 0000

04:25:44:52

 

17

17.00

BEL 1117

ESPRESSO  
 Claeys Guy 
 FANTINI Andrea  
 MOSSE Gilles  
 PINCAUD Sidney  
 LACASSIN Veronique  
 Vincent Bodin 


S N ST TROPEZ 
C N. Saint - Raphael 
YCI Port Grimaud 
SR BREST 
UCPA 
CV PYLA S / M

4:27:24

 0000

04:26:19:82

 

18

18.00

FRA 37199

THE BOURGUIGNONS  
 ADIDA Paul 
 POROT Arnaud  
 COUTACHOT Jean francois  
 DESMAIZIERES Jean-marie  
 MINARD Louis Michel  
 Roger DESMAIZIERES  
 PRIEGO Thierry 


France (Yacht Club de Chalon)
YC Creusot 
Creusot YC 
YC Creusot 
Creusot YC 
YC Creusot 
Yacht Club Chalon

4:27:17

 0000

04:28:21:14

 

19

19.00

FRA 29967

JAVA BLUE 3  
 BARDAILLE Eric 
 Sichel Edward  
 DIDIER Etienne  
 Francois MOYNIER  
 SALIOU Jean Yves  
 Stephane GABELLI  
 MARANGONI Vincent 


France (CNN) 
C N. Saint - Raphael 
YCI ST RAPHAEL
C.NN 
CNN 
C N. Saint - Raphael 
C N. Saint - Raphael

4:38:39

 0000

04:41:42:91

 

20

20.00

FRA 16919

JADE  
 Laborde Jean Claude 
 Arnaud BRESSANGE  
 GRIMOND Eliane  
 DOUSSET Frederic  
 Jean CORNER stone  
 HERITIER Philippe  
 HERITIER Frederic  
 Pasquier Laure 


France (SN ST TROPEZ) 
SN ST TROPEZ 
I.YC Hyeres 
13 LARGE WATER 
Yacht Club Banyuls 
Bandol SN 
SN ST TROPEZ 
SN ST TROPEZ

5:18:47

 0000

04:52:38:58

 

21

21.00

FRA 9571

VIRUS II  
 Christine Briand 
 PETETIN Jean Louis  
 Jean-marie Lordet  
 BECKIUS Yvan 


SR Rochelaises 
SN OF Sanary 
Sanary OF SN 
SN OF SANARY

5:16:04

 0000

05:00:53:72

 

22

22.00

FRA 35107

ALIBI 2  
 SMALL Jacques 
 Alain BONARDI  
 MARMORATO Edmond  
 BROWN Florence  
 JOLLAIN Francis  
 JOLICLERCQ Francois  
 Jean MOURLOT 


SN ST TROPEZ 
SN ST TROPEZ 
SN ST TROPEZ 
SN ST TROPEZ 
SN ST TROPEZ 
U.S. TROPEZIENNE 
SN ST TROPEZ

5:02:42

 0000

05:03:00:16

 

23

23.00

FRA 73129

TOMTOM ET NANA 3  
 FOGEL Christophe 
 Claude FOGEL  
 GRAILLOT Jacqueline  
 Olivier Marcoux  
 SIMART Remy  
 valac Veronique 


France (YC DER)
YC DER 
CN GIFFAUMONT 
YC DER 
CN GIFFAUMONT 
YC DER

5:09:13

 0000

05:03:01:94

 

24

24.00

FRA 34788

BERNINA  
 VERDET Marc 
 Arnaud AKAR  
 REBUFAT Genevieve  
 Gregoire ASSE  
 VANDEWALLE Jerome  
 Lawrence BRETILLARD  
 VERDET Victor 


France (SN ST TROPEZ) 
U PLAISANCIER FRANC. 
YCI Port Grimaud 
SN TRINIDAD S / MER 
SN ST TROPEZ 
YC Cavalaire 
U PLAISANCIER FRANC.

5:21:10

 0000

05:03:30:15

 

25

25.00

SUI 29185

COCHISE  
 CHRISTOFFEL John


Switzerland (CCS SWITZERLAND)

5:05:02

 0000

05:08:41:62

 

26

26.00

FRA 38359

The Esquinade  
 OF CHAYLA Robert 
 Benjamin Glorennec  
 DI CLEMENTE Bruno  
 PHILIP Catherine  
 Dominique Bieux  
 BALLIGAND Jean Michel  
 Jean Michel MARTIN  
 Sylvie CROZET 


France (Sainte-Maxime CN) 
CN Sainte-Maxime 
Sainte-Maxime CN 
CN Sainte-Maxime 
Sainte-Maxime CN 
CN Sainte-Maxime 
Sainte-Maxime CN 
CN Sainte-Maxime

5:18:36

 0000

05:12:51:91

 

27

27.00

FRA 37279

FLORA  
 Descorps Philip 
 Bardin Isabelle  
 Jean TALKER  
 HATTER Jean marie  
 ROUMIER Joel  
 Michel BELLEC  
 CANTAGREL Nadine  
 UGUEN Remy  
 RIOUALLEC Yves 


France (SN ST TROPEZ) 
SN ST TROPEZ 
YC RADE DE BREST 
YC RADE DE BREST 
YC RADE DE BREST 
CN CARANTEC 
YCBL 
YC RADE DE BREST 
SGV SAIL

5:04:45

 0000

05:12:58:69

 

28

28.00

BEL 7104

NIGHT FLIGHT 
 HUYBRECHTS 


WVB / BZYC

5:03:48

 0000

05:14:25:98

 

29

29.00

FRA 7259

ESPALMADOR 
 Blakeney Charles


5:29:20

 0000

05:16:09:60

 

30

30.00

FRA 9647

STARS  
 Ligier Pascale 
 PARSY Christine  
 RITTER Claude  
 Sabatier Frederique  
 DECAUX Julie  
 GUERRERO BARRANCO Marai jesus  
 Darot-Ligier Margaux 


France (SN ST TROPEZ) 
CN Sainte-Maxime 
SN MARSEILLE 
SR Antibes 
SN ST TROPEZ 
CN NICE 
SN ST TROPEZ

5:38:40

 0000

05:20:43:04

 

31

31.00

FRA 35362

FIJI  
 WILHELM Annie 
 AMSTER Anthony  
 CHAMPSAUR Herve  
 Herve CROZAT 


France (SN ST TROPEZ) 
SN ST TROPEZ 
SN ST TROPEZ 
SN ST TROPEZ

5:56:12

 0000

05:36:36:54

 

32

32.00

FRA 38213

JACANA 
 Badent Rainer


ASK EV

5:29:23

 0000

05:41:34:23

 

---

36.00

GBR2826L

CUSTARD 
 RAINGER John


 

 

 

DNF 

---

36.00

GBR9162T

CHELSEA  
 HEASLIP David john 
 CLARK Johnathan  
 GENTLE Michael  
 Richard Tolaini  
 THORNICROFT Tony 


Great Britain (SN ST TROPEZ) 
U.S. TROPEZIENNE 
SN ST TROPEZ 
CN Sainte-Maxime 
SN ST TROPEZ

 

 

 

 

---

36.00

FRA 35967

LAYLINE 
 Stoutenbeek W


NSTW

 

 

 

 



Efe Sezik 

http://lesvoilesdesaint-tropez.fr/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder