Satılık Tekneler

TEB Özel Farr Away, St. Tropez Yolcusu!
09.09.2013 TEB Özel Farr Away, St. Tropez Yolcusu!

Geçtiğimiz hatfasonu Göcek'te düzenlenen AMEX Sailing Regatta, Göcek Cup'ın galibi, TEB Özel-Farr Away ekibi oldu. Hasip Gençer dümenciliğinde yarışan Levent Özonur'un ekibi, iki gün boyunca yapılan üç yarışta da birinci oldu. Her iki günde de 10-12 knot civarında esen rüzgarlarda yapılan yarışlar, güzel havanın ve Göcek'in muhteşem coğrafyasının etkisiyle yarışan ekipler adına son derece keyifli geçti. Regattanın üçüncü yarışı olan coğrafi rotalı yarışın ikincisi olan Tag Heuer Goblin 3, genel klasmanda da ikinci oldu. Kaan Özgönenç'in Boreas'ı ise, Goblin'in sadece bir puan gerisinden, üçüncü oldu.

TEB Özel Farr Away, St. Tropez Yolcusu!

Pazar günkü yarışın ardından Göcek D-Marin'de yapılan ödül töreninde dereceye giren ekiplerin ödülleri, kokteyl ve barbekü partisi eşliğinde takdim edildi. Genel klasman birincisi olan TEB Özel-Farr Away, 28 Eylül - 6 Ekim tarihleri arasında St. Tropez'de yarışmaya hak kazandı. Yarışın ardından Farr Away teknesinin sahibi Levent Özonur röportajında, St. Tropez'nin ekipleri adına sezonun finali niteliğini taşıdığını ancak seneye ekip olarak yurt dışı serilerine devam edeceklerini belirtti. Levent Özonur sözlerine şöyle devam etti:

'Öncelikle bu güzel organizasyon için tüm ekibinize teşekkür ediyorum. Bu yıl Göcek'e ilk defa geldik. Bundan dolayı memnunuz. Rüzgar da oldukça iyiydi. Bu yönden de şans oldu. Geçtiğimiz hafta Farr40 Dünya Şampiyonası'ndan ayağımızın tozuyla buraya geldik. Hem yarış hem tatil olmuş oldu ekibe. Kazandığımız için çok mutluyuz.

İki sene önce de ödül kazanarak Les Voiles de St. Tropez'e katılmış ve ikinci olmuştuk. Bu yıl da başarılı bir dereceyle bitirmek istiyoruz.

Bu yılın yarış serilerini artık kapatıyoruz, ancak seneye yurt dışı yarışlarına katılmaya devam edeceğiz.

Teşekkür ederiz.'

TEB Özel Farr Away, St. Tropez Yolcusu!

http://www.bosphoruscup.net


Efe Sezik

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.