Satılık Tekneler

Team Turx, Extreme Sailing Series'de yüksek performans ödülünü kazandı!
16.03.2015 Team Turx, Extreme Sailing Series'de yüksek performans ödülünü kazandı!
Kaya Ropes ana sponsorluğunda yarışan Extreme Sailing Series ekibi Team Turx, etkileyici performans sergilediği ikinci ayak yarışlarında ‘Land Rover Above and Beyond’ performans ödülüne layık görüldü. Team Turx powered by Kaya Ropes, 8 takımın verdiği 2. Ayak mücadelesinde 5. oldu. Edhem Dirvana ve Mitch Booth kumandasında yarışan Türk ekibi, bir yarış galibiyeti ve toplamda 6 podyum finişiyle göz doldurdu. Team Turx, özellikle yarışların son gününde gösterdiği müthiş performansla günün en çok puan toplayan üçüncü ekibi oldu. SAP Sailing Analytics gözlemlerine göre Team Turx powered by Kaya Ropes, ortalama en hızlı start eden ve en hızlı rüzgarüstü seyir yapan katamaran oldu. 

Team Turx, Extreme Sailing Series'de yüksek performans ödülünü kazandı!

Muscat, Umman’da gerçekleşen Extreme Sailing Series ikinci ayağı, ev sahibi ekip The Wave, Muscat kazandı. SAP Extreme Sailing Team ile son dakikaya kadar galibiyet mücadelesi veren ev sahibi ekip, son yarışta iki puan farkı alarak haftanın galibi oldu. 

Haftanın üçüncülük mücadelesi ise Avusturyalı Red Bull Sailing Team ile Oman Air arasında geçti. Son günün ikinci yarışının startında Oman Air, Avusturyalılar’a kıç taraftan çarptı ve Red Bull katamaranının dümen palasını kırdı. Tamir edilemeyen bu hasar, puan düzeltmesiyle bir nebze de olsa kaybolan avantajı yerine getirdi ve Red Bull haftayı üçüncü sırada tamamladı. 

Team Turx, Extreme Sailing Series'de yüksek performans ödülünü kazandı!-1

4 yarış gününde tamamlanan 29 yarışın ardından sıralama şöyle:

1. The Wave, Muscat (OMA) Leigh McMillan, Sarah Ayton, Pete Greenhalgh, Ed Smyth, Nasser Al Mashari 239 puan.

2. SAP Extreme Sailing Team (DEN) Jes Gram-Hansen, Rasmus Køstner, Thierry Douillard, Mads Emil Stephensen, Brad Farrand 237 puan.

3. Red Bull Sailing Team (AUT) Hans Peter Steinacher, Jason Waterhouse, Adam Piggott,Shaun Mason, Stewart Dodson 220 puan.

4. Oman Air (OMA) Stevie Morrison, Nic Asher, Ted Hackney, Ed Powys, Ali Al Balashi 211 puan.

5. Team Turx powered by Kaya Ropes (TUR) Mitch Booth, Edhem Dirvana, Selim Kakış, Diogo Cayolla, Matteo Auguadro 189 puan.

6. GAC Pindar (GBR) Seve Jarvin, Ian Williams, Marcus Ashley-Jones, Tyson Lamond, James Wierzbowski 167 puan.

7. Lino Sonego Team Italia (ITA) Lorenzo Bressani, Enrico Zennaro, Gabriele Olivo, Tom Buggy, Stefano Ciampalini 157 puan.

8. Gazprom Team Russia (RUS) Igor Lisovenko, Phil Robertson, Garth Ellingham, Alexander Bozhko, Aleksey Kulakov 152 puan.
 
http://www.extremesailingseries.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder